Vlasová poradna: Toužím mít účes a barvu jako celebrita!

Chtěla bych být ostříhaná a obarvená jako jedna celebrita, kterou obdivuji (nebudu specifikovat), ale žádný kadeřník bohužel zatím nedokázal vytvořit na mojí hlavě to, co má ona slavná zpěvačka. Vždy přinesu fotku, ale prý to s mými vlasy prostě nejde. Myslíte, že se kadeřníci pouze vymlouvají, že se to udělat nedá, nebo je možné, že se mi mé přání nikdy nesplní?

Linda, 21 let

Odpověď zná Jarmila Gyöngyösi, vlasová stylistka

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_preview“,“fid“:“2667″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“180″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“180″}}]]

Důležitá je konzultace. Pokud donesete fotku, kadeřník posoudí, zda je to možné nebo ne. Hlavní je vhodná délka, kvalita vlasů a samozřejmě i to, jestli je účes vhodný k vašemu typu obličeje. Překvapuje mne, že nevíte, proč účes nelze vytvořit. Měla byste být rozhodně informovaná, z jakého důvodu to není možné. Může se stát, že účes, po kterém toužíte, nelze z vašich vlasů vytvořit. V těchto případech  zkušený kadeřník navrhne takovou  variantu, která by měla vést k vaší spokojenosti.

Komentáře