Buďte krásná a mladá, darujte krásu! Po tomto touží každá žena…

Přemýšlíte, čím letos pod stromečkem překvapit své nejmilejší? Vám nejdražší ženy, ať už jde o partnerku, maminku, babičku, tetičku či kolegyni, určitě ocení dárek, který jim udělá radost nejen pod vánočním stromečkem, ale při každém pohledu do zrcadla. Přípravky s obsahem kolagenu a kyseliny hyaluronové podpoří mladistvý vzhled, po kterém touží snad každá žena. Značka Liftea přináší hned dva doplňky stravy s touto oblíbenou kombinací, které o krásu pleti pečují zevnitř.

Liftea COLAGENOVA HA: I péči o pleť si můžete vychutnat

Už žádné postávání před zrcadlem v koupelně. S doplňkem stravy Liftea COLAGENOVA HA můžete péči o pleť spojit s chutnou svačinkou. Snadno z něj totiž připravíte lahodný nápoj s vysokým obsahem patentovaného hydrolyzovaného kolagenu Peptan®
a kyseliny hyaluronové ExeptionHYAL®. Přípravek můžete rozpustit ve vodě, mléku nebo třeba v jogurtu. Je jen na vás, zda zvolíte vanilkovou příchuť, která je pro Vánoce jako stvořená, nebo příchuť čokoládovou. V obou případech podpoříte krásu a pružnost pleti, ale také potěšíte své klouby, vlasy i nehty. Doporučená maloobchodní cena doplňku stravy Liftea COLAGENOVA HA je 599 Kč za balení 390 g, které představuje kúru na 30 dní. Více informací najdete na www.zdravi-liftea.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+: Rychlá péče o vaši krásu

Pokud nemáte času nazbyt, oceníte v péči o pleť užitečného pomocníka, kterým je doplněk stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+. V praktické formě tobolky přináší kombinaci mořského kolagenu a kyseliny hyaluronové. Navíc obsahuje výtažek z třešně acerola, která je zdrojem vitamínu C, jež podporuje normální tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, ale i zubů. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem. Snadný způsob, jak podpořit krásu a mladistvý vzhled pleti i dobrý stav kloubů, vlasů
a nehtů, se může stát drobnou pozorností, která potěší nejen pod stromečkem. Doporučená maloobchodní cena doplňku stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+ je 289 Kč za balení obsahující 30 tobolek. Více se o něm dozvíte na www.zdravi-liftea.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Doplňky stravy značky Liftea můžete pořídit v lékárnách, prodejnách dm a dalších vybraných drogeriích, ale také na e-shopu www.liftea.cz.

Komentáře