Známe vítěze MISS & MR. LOOK BELLA 2018. Jak se vám líbí?

V pátek 7.12. v Zoner BOBYHALL došlo k tolik očekávané chvíli – dozvěděli jsme se, kdo se stal vítězkou a vítězem již 15. ročníku soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2018. Otevření plesové sezóny v Brně – Gala Ples Brno 2018 a slavnostní finálový večer soutěže Miss & Mr. Look Bella 2018 proběhlo v první prosincový pátek v Brně v Zoner BOBYHALL. Kouzelným večerem nás provedla moderátorská dvojice – krásná herečka a zpěvačka Kateřina Brožová a charismatický herec Miroslav Šimůnek. Hvězdou večera byl talentovaný a velmi populární zpěvák Mikolas Josef, který zazpíval i během přehlídky návrhářského dua Poner, zazněly gospelové songy v podání souboru Skyey Gospel v čele se zpěvačkou Leonou Gyöngyösi a k tanci a poslechu zahrála známá skupina hudebníků B-Side Band. Příjemné překvapení si připravila Nela Slováková, která šla přehlídku v plavkách a postarala se tak o nečekaný moment večera. K bohatému programu byl zajištěn i mimo jiné catering a luxusní servírované 3chodové menu.

Jubilejní XV. ročník soutěže MISS & MR. LOOK BELLA 2018 je nyní již minulosti.  Stejně jako každý rok, nám pořádající agentura Prestige Models zajistila jedinečný večer plný krásy, celebrit a zábavy. Nezapomenutelný byl večer především pro našich 12 finalistek a 6 finalistů, kteří bojovali o nejeden titul.

Krásné dívky a sympatičtí mladí muži se představili během módních show v překrásných šatech a smokinzích. Luxusní šaty od návrhářského dua Poner podtrhly krásu našich finalistek, eleganci našich finalistů zdůraznily smokingy salonu Ceremoni. Dívky se představily také v modelech ze Svatebního studia Dany Svozílkové a Salonu Delta. Promenáda v plavkách samozřejmě nemohla chybět. Finalisté se po mole prošli v barevných kouscích Neonky by Nela Slováková a představili také luxusní spodní prádlo Werso a Simi Secret.

Líčení finalistek zajistily make-up artistky z Marionnaud a hair styling obstarali profesionálové z Tomas Arsov Hair & Beauty Institute. V porotě nemohli pochopitelně chybět patroni letošního ročníku topmodelové a vítězové Look Bella 2010 a 2012 Veronika Krajplová a Antonín Beránek a loňští vítězové Kristýna Stanislavová a Jaroslav Machálek, návrhářské sourozenecké duo PONER, oficiální fotograf soutěže Arthur Koff, modelka a podnikatelka Nela Slováková, a mnoho dalších. Hlavou poroty byl ředitel soutěže a pořádající agentury Prestige Models Martin Špaček a jednatelem agentury Ondřejem Špačkem, kteří rozhodovali o vítězích společně s dalšími porotci z řad vážených partnerů soutěže.

Okouzlující Terezie Jastrzembská a sympatický Artur Ország jsou vítězové jubilejního XV. ročníku soutěže Miss & Mr. LOOK BELLA 2018!

Absolutními vítězi Miss & Mr. LOOK BELLA 2018 se stali a získali titul Miss LOOK BELLA 2018 – Terezie Jastrzembská a Mister LOOK BELLA 2018 – Artur Ország. Vítězky a vítězové si odnesli speciálně navržené korunky od Roman Matouš Jewelry and Bijoux a získali hodnotné dary za více než  půl milionu korun.

Během večera byly uděleny tituly hlavních vítězů, tedy top tří dívek i můžu. Svůj titul si odnesla ale také dívka s nejkrásnější postavou Miss Look Bella Silueta 2018, vítězové internetového hlasování Miss a Mr. Look Bella Internet 2018 a své tituly udělil také partner soutěže společnost Elan.

Udělené tituly 2018:

LOOK BELLA 2018 – MUŽI

1. Mister  LOOK BELLA 2018 –Artur Ország
2. vicemister LOOK BELLA 2018–   Martin Voldán 
3. vicemister  LOOK BELLA 2018Patrik Hoffmann 

LOOK BELLA 2018 – DÍVKY

Miss  LOOK BELLA 2018 – Terezie Jastrzembská
2. vicemiss  LOOK BELLA 2018Anna Kosová 
3. vicemiss  LOOK BELLA 2018Denisa Korešová 

  • MISS World  LOOK BELLA 2018 –      Dominika Trelová – č. 9
  • Miss Internet  LOOK BELLA 2018 – Nikola Tomášková – č. 1
  • Mister Internet  LOOK BELLA 2018 – Patrik Hoffmann  – č. 5
  • Miss Silueta  LOOK BELLA 2018 –      Lucie Svobodová – č. 12
  • Miss Elan LOOK BELLA 2018 –      Denisa Grossmannová – č. 4
  • Mister Elan  LOOK BELLA 2018 –      Zdeněk Dvořák – č. 1

Komentáře