Skupina Elán připravuje Open Air 2017 aneb „Živých nás nedostanů“

Autor: eva dne: Ne, 01/29/2017 - 11:43.

Nejpopulárnější legendární česko-slovenská rocková skupina Elán připravuje jedinečnou koncertní šňůru „Open air 2017“. Koncertní mega show proběhne ve třech nejlepších amfiteátrech České republiky, a to v Českých Budějovicích, Mikulově a Plzni.

Fanoušci se mohou těšit na řadu starých i nových skladeb a písní, které si budou moci se skupinou Elán společně zazpívat. Je připraven bohatý doprovodný program a zajímavé předkapely, které nesmí na „Open air 2017“ skupiny Elán chybět. To, že je na co se těšit, již naznačuje i název celé tour „Živých nás nedostanů“ k třicátému výročí alba Hodina Slovenčiny.

Hudební skupina, v čele s baskytaristou a zpěvákem Jožo Rážem. Čtyřikrát po sobě, v letech 1984 až 1987 získala československého Zlatého slavíka v kategorii skupiny a osmkrát za sebou, v letech 1998 až 2005, vyhráli slovenského Zlatého slavíka. Sám Jožo Ráž má dva Zlaté slavíky jako zpěvák za roky 2000 a 2001. Mezi největší hity skupiny patří písně Kaskadér, Človečina, Nie sme zlí,  Neviem byť sám, Kočka, Zaľúbil sa chlapec, Voda čo ma drží nad vodou a další.

„Spievanie pre ľudí ma bohohovsky baví a na plánované open airy sa veľmi teším.“ Jožo Ráž.

„Živých nás nedostanů“ – výstižný název pro jedno z posledních open air vystoupení skupiny Elán. Každé z měst bude letošní rok poctěno návštěvou nejznámější česko-slovenské skupiny Elán, a to ve velkém stylu. V každém městě se mohou návštěvníci těšit na doprovodný program, zajímavé předkapely nebo světelnou show. Ti, kdo preferují větší komfort, si mohou zakoupit VIP vstupenky na všechny tři koncerty. 

Koncerty:
• Mikulov, Amfiteátr, 17. 06. 2017
• České Budějovice, Náplavka, 30. 06. 2017
• Plzeň, Amfiteátr Lochotín, 15. 09. 2017

Photograf: Jano Taufer

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce