Dnes startuje největší vědomostní soutěž! Do Hospodského kvízu se můžete zapojit i vy

Reklama

V pondělí 16. září startují mezihospodské ligy Hospodského kvízu. Unikátní soutěž, která hledá nejchytřejší týmy po celé České republice. Každý může sestavit ze svých kamarádů či známých tým, který to dotáhne mezi nejlepší týmy v České republice v hospodském kvízu, největší vědomostní soutěži u nás.

CO JE HOSPODSKÝ KVÍZ? Hospodský kvíz je vědomostní soutěž, při které si s partou přátel utvoříte tým, jdete sednout do hospody, dáte si pivo a soutěžíte s ostatními týmy ve znalostech různých oborů. Body se vám sčítají a na konci večera pak nejlepší týmy získají nějakou cenu – láhev alkoholu, panáky nebo poukaz na konzumaci. Celým večerem provází soutěžící moderátor, který se stará o zábavu.

V týdnu od 16. září odstartuje největší vědomostní soutěž u nás, Hospodský kvíz! Ve stovce hospod, barů a restaurací po celé České republice se týden co týden utkají mezi sebou stovky týmů, aby nejenom poměřili své znalosti mezi sebou v jedné hospodě, ale aby se poprali o krajský či celorepublikový triumf! Hospodský kvíz díky unikátní technologii a nastavení otázek umožňuje toto srovnání napříč městy, kraji a republikou.

Celá Česká republika je rozdělena do 5 krajů – Praha a střední Čechy, Jižní Morava, Jižní a západní Čechy, Severní a východní Čechy a Střední a severní Morava a Slezsko. V nich minulou sezónu během jara tohoto roku soutěžilo ve 45 městech zhruba 1500 týmů, z nichž se vzešlo 5 vítězů! Na čelních příčkách se objevují týmy jak z velkých měst jako Praha, Brno, Liberec, Olomouc, Opava, České Budějovice, Pardubice nebo Plzeň, ale i z menších měst jako Blansko, Kroměříž, Neratovice, Týn nad Vltavou, Lanškroun, Příbram, Břeclav nebo Znojmo.

Princip mezihospodských lig je jednoduchý. Týmům se sečtou body nahrané v jednotlivých kvízech po dobu třinácti podzimních týdnů a ti kdo mají nejvíce, vyhrávají. Nejlepší sedmička týmů jednotlivých krajů vyhrává ceny od našich partnerů Captain Morgan, pivovaru Bernard, Albi a Deníku N.

Hospodský kvíz obsahuje otázky ze všemožných oborů lidské činnosti a týmy dopředu nevědí, jaká témata je daný týden čekají. Pevné místo v kvízu mají jen aktuality, poslechové ukázky a obrázkové téma. Hospodský kvíz má unikátní koncept v tom, že dokáže každou otázku přiřadit pod jednotlivé téma – sport, film, přírodovědu, historii, techniku a vědu nebo společnost. Týmy se tak u nás mohou poměřit nejenom v komplexním vědění, ale i v jednotlivých oborech! Máme 12 tematických lig, ve kterých si každý tým může probojovat vrchol díky svému oblíbenému oboru.

Týmy se mohou přihlásit přes www.hospodskykviz.cz, kde také najdou i kompletní pravidla Hospodského kvízu, tak i mezihospodských a tematických lig.

Komentáře