INTERBEAUTY PRAGUE se blíží, vyhrajte kalendář a vstupenky na veletrh

Reklama

Na veletrhu kosmetiky vás čeká spousta zajímavých informací o novinkách a trendech v oblasti kosmetiky, zdraví a zdravém životním stylu.  Mimo jiné se chystá i MÓDNÍ SHOW VÍTĚZŮ A FINALISTŮ SOUTĚŽE MUŽ ROKU 2019 

Pohled na krásné muže se ženám hned tak neomrzí. A proto se můžete těšit na přehlídku firmy Kate Fashion antiaging  a všech vítězů prestižní soutěže Muž roku 2019 .

Představí se vám na pódiu vítěz s titulem Muž roku 2019 a Mister International ČR Vojtěch Urban. Dále druhý Muž roku 2019 a Mister Supranational ČR Jan Solfronk a těšit se můžete také na třetího nej Muže roku 2019 s titulem Man of the World a tím je Immanuel Adenubi.

A abyste se mohli kochat mnoha fešáky, svá těla v roli modelů vám na přehlídkovém mole představí také finalisté soutěže, a to Michal Majzner, Lukáš Moučka, Jan Tvrz, Tomáš Vančura.

Program také obohatí například zpěváci Michaela Nosková, Dáša Zázvůrková, André Tatarka,  herečka Bára Fišerová, houslista Michael Hejč, David Novotný, Dětský balet Praha a další

Kdy? Přijďte v pátek 27. 9. k hlavnímu pódiu ve 12 hodin. Přehlídka bude v rámci bloku Pestrá paleta trendů módního stylisty Káji Pavlíčka a JO Magazínu.

A jak můžete kalendář a dvě vstupenky vyhrát.

 STAČÍ, KDYŽ SPRÁVNĚ ODPOVÍTE NA OTÁZKU….

Ve které městě sídlí prodejna Kate Fashion antiaging

a) Chrudim

b) Brno

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Kate. Hrajeme do 25. 9. 2019. Vyhrává každá 1000. odpověď kalendář a dvě vstupenky. A každá 100 vstupenky samotné. Prosím, uveďte adresu. Výherce informujeme emailem. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

www.facebook.com/katefashionantiaging

INTERBEAUTY PRAGUE, WORLD OF BEAUTY & SPA  se koná 27. – 28. 9. v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Komentáře