Na Výstavě stanů a vybavení do přírody pořádají soutěž ve zručnosti

Reklama

Wingman show, to je soutěž ve zručnosti, která proběhne 9. a 10. června na Výstavě stanů a vybavení do přírody v areálu PVA EXPO Praha Letňany.

Wingman Show je dovednostní soutěž s multitoolem, do které se může zapojit každý návštěvník výstavy starší 18 let. Soutěžící má za úkol pomocí multitoolů přeštípnout drát, zašroubovat, vyšroubovat šroub, přepilovat hřebík a přeříznout dřevo. Vše je na čas a na soutěžící čekají skvělé ceny!

Výstava stanů a vybavení do přírody se letos koná do 19. srpna 2018. Najdete zde největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu – stanů, spacáků, karimatek, kempinkového nábytku, batohů, oblečení, obuvi, doplňků, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a mnohé další. Stojí tu na 320 stanů i oblíbené spacákové ležení. Na ploše 10 000 m² se představí přes 220 outdoorových značek. Vše si můžete zkusit, poradit se s odborníky a soutěžit o hodnotné ceny. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na promítání cestovatelských filmů, spoustu přednášek, na lezeckou stěnu a nejmenším je k dispozici dětský koutek. Vstup a parkování jsou zdarma!

Soutěž v dovednosti bude na Výstavě stanů vybavení do přírody probíhat také po celé dny 16. a 17. července.

Zdroj: http://www.vystavastanu.cz/wingman-show-soutez-ve-zrucnosti-o-super-ceny-vyhrava-kazdy

Komentáře