Save My Bag oficiálním partnerem soutěže Česká Miss

Značka Save My Bag, výrobce originálních italských kabelek, tašek a batohů, se stala oficiálním partnerem soutěže Česká Miss 2018. Letošní finalistky a výherkyně budou během celé soutěže prezentovat trendové kabelky z řad Miss, Portofino, Tropezienne a Riviére Clutch, které si oblíbily ženy po celém světě.

„Možnost spojit se s nejprestižnější soutěží krásy v České republice je pro značku Save My Bag čest. Jako italská značka máme k módě a kráse velmi blízko, proto je partnerství s českou Miss pro nás přirozeným krokem,“ komentuje spojení se soutěží Alena Tatarová, spolumajitelka pražského butiku Save My Bag.

Finálový večer, kde bude zvolena Česká Miss, proběhne v sobotu 2. června v multifunkční aule Gong v Ostravě, akci bude v živém přenosu vysílat od 20.00 Televize Seznam. V pátek 1. června od 18.45 Televize Seznam odvysílá také publicistický pořad Cesta k Miss. V rámci obou pořadů bude medializovaná i značka Save My Bag.

Originální tašky Save My Bag jsou vyráběny z tkaniny Poly-Fabric s vlákny Lycra®. Jedná se o superměkkou směs lehčí než neopren, vysoce odolnou a nenáročnou na údržbu – lze ji velmi snadno vyprat. Tašky jsou nepromokavé a lze je snadno složit a vzít s sebou kamkoli. Základní řada MISS nabízí čtyři různé velikosti kabelek ve více než 40 barevných odstínech. Značka Save My Bag každou sezónu přichází s novými modely, řadami a limitovanými edicemi, letos jsou to například nové řada plážových tašek Tropezienne či limitovaná edice Hello Kitty.

Všechny produkty najdete v butiku Save My Bag ve Slovanském domě Na Příkopě 22 na Praze 1 každý den od 10:00 do 20:00, nebo na e-shopu www.savemybagczech.cz.

Komentáře