SOUTĚŽ: Jak získat krásný úsměv bez námahy? Díky moderním vychytávkám, které jsou zároveň stylové!

Reklama

SOUTĚŽ UKONČENA

Výběr správného nástroje pro péči o zuby a dásně je základem každodenní péče o ústní dutinu. V porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem odstraní elektrický zubní kartáček Oral-B Professional Care 700 až o 100 % více bakteriálního plaku. Nyní jej můžete mít v limitované barevné edici Pink & Black.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2231″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Účinnost elektrického zubního kartáčku Oral-B Professional Care 700 Precision Clean při odstraňování zubního plaku je výsledkem jedinečné 3D technologie. Kartáčková hlava, vykonávající oscilační a pulzní pohyby, obklopí každý jednotlivý zub, dosáhne i do obtížně přístupných míst a důkladně odstraňuje skvrny z povrchu zubů a bakterie pro dosažení důkladného a šetrného vyčištění zubů. Během jediné minuty dokáže kartáček vykonat až 28 800 pohybů, zatímco při použití manuálního zubního kartáčku můžeme za stejnou dobu vykonat pouze přibližně 600 pohybů.

Integrovaný profesionální časovač pomáhá dodržet dvouminutovou dobu čištění zubů, doporučovanou zubními lékaři. Vibrace každých 30 sekund vám připomenou, abyste přešli z jednoho kvadrantu úst na další.

Rukojeť zubního kartáčku má velmi trvanlivou baterii, která vydrží až 7 dnů provozu, a zabudovaný indikátor umožňuje sledovat aktuální stav nabití baterie. Díky tomu si můžeme být jisti, že nás náhle vybitý zubní kartáček nepřekvapí. Pokud je nutné baterii dobít, stačí rukojeť zubního kartáčku přes noc umístit na nabíjecí jednotku.

Elektrický zubní kartáček Oral-B Professional Care 700 Precision Clean je nyní k dostání ve dvou limitovaných barevných provedeních: decentní růžové a elegantní černé. Oba modely jsou navíc vybaveny praktickým cestovním pouzdrem.
(Doporučená maloobchodní cena: 1 549,00 Kč)

Připravili jsme ro vás soutěž o dva kartáčky ORAL B Professional Care 700 Precision Clean.

Jeden pro Vás a druhý je pro nějJ

Kdo správně odpoví soutěžní otázku jako 999-tý v pořadí, vyhrává dva kartáčky ORAL B Professional Care 700 Precision Clean.

 

Soutěž probíhá od 6.8. 2014 do 20.8. 2013 

 

A soutěžní otázka zní:

Komentáře