Soutěž o Carnilove kapsy pro psy

Reklama

I když je dnes vnímáme jako naše chlupaté mazlíky, v hloubi jejich duše stále dřímá dravá šelma. A šelma potřebuje maso. Nové velké kapsy Carnilove s kousky divokého masa v paštice pro psy a Carnilove kapsičky s filety divokého masa v omáčce pro kočky tu jsou kvůli tomu, aby instinktivní lásku k masu uspokojily a přenesly vaše čtyřnohé miláčky zpátky do divočiny. Lov právě začal!

Šelmám na stopě

V průběhu soužití s člověkem přizpůsobovali psi i kočky jídelníček stravě svého lidského parťáka a čím dál tím víc se tak vzdalovali potravě, která odpovídá jejich dravým kořenům. Kapsičky Carnilove navrací našim milovaným šelmám jejich přirozený jídelníček plný masa, bylinek a lesního ovoce. Nálož masa divokého původu tak můžete kdykoliv vytáhnout „z kapsy“ a dopřát chlupatým mazlům přírodní hostinu přesně podle jejich gusta a přirozených stravovacích návyků.

Nové kapsy a kapsičky Carnilove obsahují 85 % masa divokého původu, které doplňují luční a lesní byliny a ovoce. Kočičí chutě potěší masové filety ve šťávě, psi si zase pochutnají na kouscích masa v paštice. Kapsičky slouží jako kompletní krmivo, žravý topping na granule i jako odměna pro poslušného parťáka. Všechny ingredience byly voleny navíc tak, aby prospívaly celkovému zdraví zvířete. Proto v jejich složení nenajdete žádné obiloviny nebo brambory.

Je to v „kapse“

Carnilove kapsičky pro kočky (85 g) jsou dostupné v sedmi variantách, a to kachna se šantou, bažant s malinovým listím, křepelka s pampeliškou pro kastrované kočky, krůta s kozlíkem, divočák s heřmánkem, pstruh s echinaceou a králík s měsíčkem pro koťata.

Pro psy je poté určeno devět kapes v mega náloži 300 g: bizon s plátky růží, kapr s černou mrkví, kachna s bojínkem, pštros s ostružinami, bažant s listy maliníku, křepelka se žlutou mrkví, losos s borůvkami pro štěňata, jelen s listem jahodníku a divočák se šípky.

Připraveny jsou balíčky pro psy v hodnotě 500 Kč složený z kapes Carnilove.

Soutěžní otázka:

Ve složení kapes Carnilove nenajdete:

1, Maso divokého původu

2, Brambory

3, Žlutou mrkev

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Carnilove
Hrajeme do 15.8.2020. Vyhrává každá 1000. odpověď. Výherce informujeme emailem.

Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu. Přejeme hodně štěstí!

Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem.

Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

www.carnilove.cz

Komentáře