Soutěž o svatební pokladničky

Reklama

SOUTĚŽ TRVÁ DO 22. 5. O výhře budeme informovat prostřednictvím emailu do tří dnů po ukončení soutěže.

Originální ručně malovaná svatební pokladnička je skvělý pomocník na každé svatbě. Skvěle poslouží k uložení finančního svatebního daru pro novomanžele a zároveň zůstane milou vzpomínkou na svatební den. Barevně ladí s barvou svatby, uvedená jména novomanželů a datum svatby působí vřele a osobně a originální nadpis jí dodá kouzlo. A aby novomanželé hned zjistili, od koho tento originální dárek dostali, na jejím dně objeví věnování.

Pokladnička však neplní jen funkci svatebního daru. Pořídit si ji mohou i sami novomanželé a tímto nápaditým způsobem do ní během svatby střádat příspěvky od hostů na svatbě. Dobře zvolený nadpis prozradí, na co konkrétně svatebčané přispívají.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_large“,“fid“:“5878″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]][[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_large“,“fid“:“5879″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Nyní máte možnost vyhrát svatební pokladničku v barvách, s doplňky a s nápisy dle vlastního výběru. Konkrétně hrajeme o tři kusy pokladniček ve velikosti 13 x 8 x 8,5 cm. A s velikostí souvisí i naše soutěžní otázka: „Kolik velikostí svatebních pokladniček výrobce nabízí?“ Správnou odpověď zjistíte na webových stránkách http://darbucha.cz/. Vyhrává každá stá, dvoustá a třístá správná odpověď.

Komentáře