Soutěž o vstupenky. Festival Evolution je tady také pro rodiče a jejich děti

Jak léčit dětské nemoci? Návrat k tradicím našich babiček je pouhým módním trendem nebo správnou cestou? Novinky ve výchovných metodách, co je dobré a co ne pro moje dítě? Mám již tři roky po porodu, váha stále neklesla, co s tím?  Nastoupila jste po mateřské dovolené opět do práce a zdá se Vám, že jste pod nesnesitelným tlakem? Vztahy před a po narazení dětí? Připadáte si profesně na zamrzlém bodě? Kariéra nebo rodina, jak správně rozložit čas?  Chtěli byste začít podnikat, a nejste si jisti jak a v čem a zda Vaše záliba může být i Vaší pracovní náplní? Chutné a vyvážená stravování malých dětí. Čas na sebe sama. Knižní novinky z oblasti sebe-rozvoje. Produkty Bio z oblasti potravin i kosmetiky.

To vše naleznete pod jednou střechou o víkendu 18. až 20. března tohoto roku na Výstavišti v pražských Holešovicích. Nejvýznamnější událost v oboru osobního rozvoje a zdravého životního stylu v České republice Festival Evolution zde představí více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří své produkty a služby zaměřují na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ. Vystavovatelé nabídnou nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky nebo praktické ekologické zajímavosti, chybět nebudou prezentace z oblasti výchovy a osobního rozvoje, zdravotní poradny nebo témata, která mají hlubší smysl.

Nedílnou součástí festivalu je také program, ve kterém se představí řada českých i zahraničních hostů se svými přednáškami, workshopy a poradnami. V hlídacím dětském koutku Rossmánek se rádi postarají o vaše ratolesti, zatímco vy můžete navštívit bohatý doprovodný program, nebo si společně s dětmi odpočinout v relaxační zóně se sedacími Tuli vaky. Maminky s nejmladšími dětmi mohou využít zázemí pro kojení i přebalování – jednorázové plenky k dispozici zdarma.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“7196″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Touha po zdraví je přirozenou vlastností a všichni stojíme o informace o tom, co je zdravé. Stále častěji kupujeme zboží, které je ohleduplné ke zdraví i k přírodě, podrobněji se zajímáme o původ a složení produktů, které kupujeme. Cílem našeho festivalu je představit co nejširší nabídku v tomto segmentu a poskytnout relevantní informace z více pohledů. I proto máme podtitul ´Festival, který vám nasadí brouka do hlavy´,“ uvádí Ctirad Hemelík, zakladatel Festivalu Evolution. „Doma zejména po narození dětí vybíráme kvalitní a zdravé potraviny, většina potravin u nás je v kvalitě bio, nakupujeme na farmářských trzích, a když je možnost, tak přímo „od zdroje“. Zdravé jídlo by ale nemělo být naším diktátorem, pokud sníme něco „nezdravého“, nestrávíme pak přece dva dny výčitkami svědomí. Preferujeme s manželkou přirozenou rovnováhu, snažíme se spojovat zdravou stravu s pohybem a hlavně – a teď to může znít jako fráze – s udržováním duševního zdraví. Podle mě je tahle rovnováha velmi důležitá – člověk ovlivňuje svou fyzickou stránku také stavem své stránky duchovní, “ dodává Ctirad Hemelík.  

Součástí festivalu jsou i zdravotní poradny, ve kterých si zájemci budou moci porovnat rozličné metody klasické, celostní či alternativní medicíny. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která mají hlubší smysl. Například PharmDr. Margit Slimáková představí projekt skutečně zdravé školy a vystoupí na téma Zdravá výživa pro každého, dále Julie Cinert  vystoupí na téma Dětský pokoj, úprava podle Feng-shui, Institut pro inovativní vzdělávání představí Princip inovativního vzdělávání, nebo Sylvie Jančiová – spoluautorka Emušáků ( knih a hraček určených k rozvoji emoční inteligence u dětí).  

Jsme-li spokojeni my, zaručeně se to projeví na našem okolí i našich dětech.

Více na www.festivalevolution.cz

Soutěžní otázka:

Festival Evolution se dělí tématicky na následující oblasti:  

a) BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ

b) BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, Muzikologii a OSOBNÍ ROZVOJ

c) jedná se čistě o festival zaměřený na  OSOBNÍ ROZVOJ

Hrajeme do 17. 3., vyhrává každá 300., 600., a 999. odpověď. Správnou odpověď zasílejte na email: redakce@jomagazin.cz, předmět: Evolution

 

Komentáře