SOUTĚŽ: Opalujte se zdravě s REVITAL®Super beta-karotenem

Vyhrajte jedno ze tří balení REVITAL®Super beta-karoten s biotinem a měsíčkem lékařským 40+20 tablet ZDARMA s regenerační pomádou na rty a připravte své tělo na zdravé opalování.

Přípravek podporuje intenzitu opálení a současně chrání pokožku i zrak před nadměrným slunečním zářením. Kromě nepostradatelného beta-karotenu obsahuje výtažky z měsíčku lékařského, biotin, selen, vitaminy C a E. Toto komplexní složení chrání pokožku před předčasným stárnutím, podporuje její zdravý vzhled, má příznivý vliv na zrak i přirozenou obranyschopnost organismu. Pro optimální účinek se doporučuje užívat už 2 měsíce před prvním sluněním.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“7947″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“323″}}]]

Co je to beta-karoten a jaké má účinky? Jde o provitamin vitaminu A, důležitý pro ochranu pokožky při slunění. Je obsažen především v červené a žluté zelenině jako je mrkev, rajčata nebo paprika. Na rozdíl od opalovacích krémů proniká do hlubších vrstev pokožky, kde se ukládá a při slunění chrání všechny její vrstvy. Beta- karotenem se nemůžete předávkovat. Abyste neměli barvu mrkve, postačí držet se doporučeného dávkování 1 tableta denně.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“7948″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“243″}}]]

Biotin příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky a je nezbytný také pro celkovou vitalitu organizmu. Jak působí měsíček lékařský? Extrakt z měsíčku lékařského je zdrojem přírodních karotenoidů – luteinu a zeaxantinu, které napomáhají chránit oči před negativními vlivy slunečního záření.

Revital Super beta-karoten  je nyní s dárkem – regenerační pomádou na rty v balení 40+20 tablet ZDARMA za 149 Kč nebo 100 + 50 tablet ZDARMA za 299 Kč. Přípravek je možné zakoupit v lékárnách nebo na www.vitar.cz

Otázka: Kolik % můžete získat slevu, když objednáte nad 600,- Kč?

A) 5%
B) 10%
C) 15%

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět Revital.

Hrajeme do 29.5.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Jiří L., Polička, Jarka R., Kolín, Veronika S., Praha

Komentáře