SOUTĚŽ: Puntíkovaná GRANKO dóza se vrací! Tentokrát ve vánočním převleku!

Zdobení stromečku, stavění sněhuláka či bruslení na zamrzlém potoce. Ke všem těmto zimním aktivitám již neodmyslitelně patří GRANKO jako teplá odměna! Pro letošní sezonu Vánoc si pro Vás navíc připravilo limitovanou zimní edici puntíkatých plechovek. Radost tak bude během svátků rozdávat v českých i slovenských domácnostech. A k čemu všemu může být taková plechová dóza užitečná? Budete sami překvapeni!

5 tipů, jak si doma zkrátit čekání na svátky:
1) Každý den jiný sladký sen
Papírový formát, 24 políček a po jejich otevření kousek čokolády. Na tuto podobu adventního kalendáře jsme zvyklí téměř všichni. Jeho hlavní myšlenka ale zůstává stejná – zkrátit dětem čekání na Štědrý den. Vyrobte dětem vlastní plechovkový grankolendář! Každý den schovejte do plechovky malou drobnost, a nezapomeňte vždy také na číslo dne, pro odpočítávání těch zbývajících!
2) Vánoční ozdoby ukryté do puntíku
Spousta z nás tuto situaci zná naprosto přesně – po roce je opět čas vytáhnout vánoční výzdobu, ale vy si nepamatujete, kam jste ji v tom minulém schovali! Nezoufejte a předejděte letos této panice! Oprašte staré ozdoby už na začátku adventu, a pokud by se lov ozdob přeci jen nevydařil, poohlédněte se po nových. Ty si potom chytře schovejte do Granko plechovky a až bude čas na zdobení stromečku, budete hned vědět, kam se podívat!
3) Mašli, aby tě našli
Jako užitečná úschovna se může dóza hodit i při chystání dárků. Nůžky, mašle, izolepa, jmenovky – to vše budete mít na jednom místě pěkně pohromadě. Její design s červenou mašlí a zasněženým motivem hned přenese do předvánoční pohody. K tomu hrníček plný horkého Granka a dárky máte zabalené raz dva!
4) Pečení a zase to pečení
Vůně skořice a rozehřátá trouba. Ať už ho milujete nebo ne, pečení cukroví k Vánocům patří zcela neodmyslitelně. Pokud nechcete, aby se po Vašem cukroví zaprášilo jen, co ho vytáhnete z trouby, schovejte si část výslužky do plechovky! V chladnu a suchu zůstanou vaše výtvory stejně lahodné. Jen dejte pozor, ať ho tam nezapomenete! 
5) Adresát: Ježíšek
Vzpomínáte si ještě, když jste sami naposledy psali dopis pro Ježíška? Bylo to psaní plné přání a tužeb, které jsme poté vložili do nazdobené obálky a na místo adresáta napsali: Ježíšek. Toto přání se pak většinou umisťovalo za okno, aby ho mohl Ježíšek najít a ráno bylo doopravdy pryč!  Pokud chcete udělat odesílání vánoční pošty ještě kouzelnější, zapojte do ní zasněženou plechovku. Vaše děti do ní večer schovají dopis, nechají ji na parapetu okna a ráno se v ní může zázračně objevit dokonce i odpověď!

Limitovaná edice GRANKO vánoční puntíkaté dózy s GRANKO balením uvnitř v gramáži 450 g je v Čechách a na Slovensku k dispozici od října do vyprodání zásob v prodejnách Albert, Tesco, Globus, Billa, Hruška, COOP a některých menších prodejnách potravin. Doporučená maloobchodní cena je 94,90 Kč.

Otázka: Jak vznikl název GRANKO?
a) grandiozní + kakao
b) granulované + kakao
c) gravírovaná + čokoláda

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Granko. Pět výherců obdrží dvě dózy z limitované kolekce. Hrajeme do 26.11.2017. Vyhrává 300., 400., 500., 600. a 700. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Zdroj: https://www.granko.eu/

Komentáře