SOUTĚŽ: Vyhrajte 2×2 vstupenky na Light Art Show

Reklama

Dva výherci se mohou těšit na neopakovatelný zážitek z této show, který si vychutnají spolu s partnerem nebo partnerkou.

Úžasná podívaná provede diváky příběhem historické Prahy, za pomocí unikátní techniky Light Art – Malování světlem. Jedná se o malování na luminiscenční plochu unikatní výtvarnou technologí a ateliér patří v této disciplíně k absolutní, světové špičce. Specializuje se na živá vystoupení, kde je možné ztvárnit vše, od jednoduchých kreseb až po realistické portréty přímo před zraky diváků. Objevující se kresby, po chvíli mizí, čímž vzniká nenapodobitelná obrazová animace.

V průběhu romantického cca 30 minutového děje, se na plátně o rozměrech 4,5 x 2 m  objeví ty nejkrásnější a nejvýznamnější památky města. To vše dotvoří emotivní hudba a zvukové efekty. Přibližná kapacita prostoru je 200 lidí. Představení budou probíhat 1 až 2 krát denně, sedm dní v týdnu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9250″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“392″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

KDE: Divadlo Na Perštýně, Praha 1
KDY: od 1.7.  do 31.8. 2016
Představení: denně 20:00
Cena vstupenky: od 350 Kč

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět Malování světlem. Hrajeme do 24.7.2016. Vyhrává 100. a 200. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Show se líbíla i Lucce Bílé: http://www.jomagazin.cz/lucie-bila-obdivovala-light-art-show#.V4NqudgkpPY

Výherci: Jaroslav O., Praha; Martin K., Praha

Komentáře