Soutěž: Vyhrajte balíček kosmetiky treaclemoon

Soutěžte s námi o jeden ze tří balíčků kosmetiky treaclemoon.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29458″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“571″}}]]

Víme, že krása vychází zevnitř a také víme, že dobrá nálada dokáže zázraky a že je zdravější, efektivnější a rychlejší než všichni plastičtí chirurgové na světě dohromady. Díky šťastnému úsměvu je každý obličej mnohem krásnější během vteřiny! A proto jsou výrobky značky treaclemoon nejen účinné v péči o pokožku, ale také mají intenzivní vůni, krásné barvy a zkrátka okouzlující design.

Značka treaclemoon [tríklmůn] spatřila světlo světa v roce 2007 v Anglii a Česká republika je již desátou zemí, ve které se značka objevila na pultech drogérií. Jméno je složenina dvou slov: treacle a moon. Treacle je sirup, melasa nebo šťáva z cukrové řepy a reprezentuje luxusní sametovou texturu a neodolatelnou vůni výrobků. Moon symbolizuje šťastný a bezstarostný svět, který se treaclemoon snaží svým zákazníkům otevírat každý den. Když to shrneme, výrobky treaclemoon v sobě snoubí účinnost a péči s výraznými vůněmi a pestrými barvami.

 [[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29459″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“311″}}]]

Do vývoje i výroby investuje treaclemoon spoustu času, vášně i energie. Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány, a pokud by o nich společnost jen trochu pochybovala, okamžitě hledá vhodnější alternativy. Výrobky jsou veganské a cruelty free, tedy neobsahují živočišné složky a také nejsou testovány na zvířatech.

Společnost treaclemoon se snaží také dávat zpět planetě i jejím obyvatelům, a proto pravidelně přispívá na provoz dětského domova Clemens Maria Foster Home, který se stará především o sirotky. Aby došlo ke snížení dopadu na životní i na lidské zdraví, vyrábí treaclemoon všechny své výrobky bez velmi diskutovaných parabenů a silikonů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29460″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“381″}}]]

Zákazníci si tedy mohou nově zamilovat tuto značku díky:
– sprchovým gelům v balení 400 ml i v cestovní velikosti 60 ml
– tělovým mlékům s pumpičkou v domácí verzi 350 ml a v cestovní 60 ml
– a krémům na ruce do každé kabelky i na pracovní stůl v oblém 75 ml balení

Výrobky treaclemoon zakoupíte exkluzivně v drogériích dm a na e-shopu www.kupkosmetiku.cz. Cestovní balení se prodávají za 49,90 Kč, krém na ruce za 79,90 Kč a velký sprchový gel a tělové mléko seženete za 139 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29461″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“336″}}]]

Jak se jmenuje novinka ze série treaclemoon, kterou zakoupíte na www.kupkosmetiku.cz?
a) Lemonade days sprchový gel
b) Raspberry kiss krém na ruce
c) Wild cherry magic tělové mléko

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás mohou vyhrát balíček produktů treaclemoon.

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: treaclemoon.

Hrajeme do 19.11.2017. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Komentáře