Soutěž: Vyhrajte balíček STABILO® BOSS Original Pastel

Reklama

Soutěžte o balíček produktů, které obsahuje dvě balení zvýrazňovačů STABILO BOSS Original a antistresové omalovánky.

Revoluční zvýrazňovač STABILO® BOSS Original byl uveden na trh v roce 1971 a dnes je suverénní evropskou jedničkou – v loňském roce se ho každou sekundu prodaly v průměru více než dva kusy. S myšlenkou nahradit nepřehledné podtrhávání podstatných výrazů či vět jejich zvýrazněním tužkou se „svítícím“ inkoustem před více než čtyřiceti lety přišel Günther Schwanhäußer, jednatel společnosti Schwan–STABILO. Geniální nápad se v jeho hlavě zrodil během dlouhé cesty z Evropy do USA. Na výběr je 15 odstínů, 9 klasických fluorescenčních barev na jaře rozšířilo 6 trendy pastelových odstínů, které evokují jemnost a uvolněnost.

Za mimořádným úspěchem zvýrazňovače STABILO® BOSS Original stojí vedle schopnosti nevysychat ani po čtyřech hodinách používání i další důvody. Patří k nim originální design, dlouhá životnost, kdy barva inkoustu zůstává stále svěží, volitelná šířka stopy 2 + 5 mm. Dalším oceňovaným bonusem je ekonomický a ekologický aspekt. Až zvýrazňovač STABILO® BOSS Original dopíše, není potřeba kupovat nový, ale stačí ho jednoduše doplnit novou náplní. Šetříme tak životní prostředí. Náplně jsou na vodní bázi – vhodné pro práci s papírem, kopiemi a faxem.

STABILO®
Společnost STABILO International náleží mezi evropské leadery v segmentu zvýrazňovačů, kreslicích a psacích potřeb. Je součástí holdingu Schwan-STABILO, jehož historie sahá až do roku 1855. Výroba probíhá podle velmi vysokých standardů kvality – největší část produkce pochází ze závodů v německém Weissenburgu a v Českém Krumlově (především dřevěné tužky STABILO). Další výrobní závod je v Malajsii v Johor Bahru. Výrobky STABILO se prodávají ve více než 180 zemích světa.

STABILO pravidelně uvádí novinky v oboru ergonomických psacích potřeb – od prvních pokusů o kreslení a psaní doma či ve školce přes zlepšování dovedností na základní škole až po profesní a volnočasové aktivity v dospělosti. Produkty STABILO dlouhodobě patří k nejoblíbenějším na trhu, na jejich kvalitách se shodují zákazníci, odborníci, pedagogové, rodiče i děti.

Zajímavosti:
Víte, že v průměru se v roce 2016 na celém světě každou sekundu prodalo vice než 6 kultovních jemných linerů Point 88 a vice než 2 fixy Pen 68? Víte, že STABILO BOSS Original je evropským zvýrazňovačem číslo jedna? V roce 2016 se ho každou sekundu prodaly v průměru více než 2 ks.

Soutěžní otázka: Jak dlouho vydrží Stabilo Boss Original bez víčka, aniž by začal vysychat?
a) 2 hodiny
b) 4 hodiny
c) 6 hodiny

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Stabilo.

Výherce vyhraje balíček Stabilo. Hrajeme do 3.12.2017. Vyhrává 333. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherce: Jan M., Brno.

Zdroj: www.stabilo.cz

Komentáře