SOUTĚŽ: Vyhrajte balík energie

Vyhrajte s námi jeden ze tří balíků plných energie.

Za okny je pošmourný, ospalý podzimní den s přeháňkami a vy potřebujete doplnit energii? Na sluníčko čekat nemusíte: zkuste jednu z osmi příchutí energií nabitého drinku od Rockstar Energy Drink. Tradicionalistům bude vyhovovat Rockstar Original v černém plechu s novou recepturou, dalším třeba Rockstar Punched Guava nebo borůvkový Rockstar Xdurance Blueberry. Kdo dává přednost pořádně kyselému drinku, který ho zaručeně probere, je tu pro něj Rockstar SuperSours Green Apple a Rockstar SuperSours Blue Raspberry. Nebo vám snad nesmí uniknout žádná horká novinka? Pak vás zaručeně zaujme poslední přírůstek mezi příchutěmi Rockstar Energy, a sice „Frozen Watermelon“  z nové řady Rockstar Freeze.

Dopřejte si koktejl vitaminů, kofeinu a povzbuzujících výtažků a nedejte podzimní únavě šanci! Nechte se překvapit, jaké příchutě najdete namíchané ve svém balíčku! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a možná právě vy vyhrajete jeden ze tří setů, které pro vás máme připravené:

V kolika příchutích lze v České republice koupit energetický nápoj Rockstar?
a) 6
b) 7
c) 9

Nemůžete produkty najít ve svém obchodě?  Využijte aplikaci prodejních míst 

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Energie.

Hrajeme do 11.12.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Kamila S., Praha; Naďězda D., Praha; Michaela K., Soběslav

Komentáře