SOUTĚŽ: Vyhrajte dva drinky Erebos

Soutěžte s námi a vyhrajte Erebos – nápoj úspěšných lidí, kteří si váží svého zdraví i času a žijí život naplno. Je ceněný vrcholovými sportovci, manažery, řidiči a při všech náročných profesích. Tři výherci se mohou těšit na dvě láhve.

Přírodní revitalizující nápoj Erebos je výjimečný nápoj z 19 nejvybranějších bylin z celého světa. Právě výběr bylin dodává nápoji jedinečnou chuť a především dlouhodobě doplňuje energii a vitalitu celého organismu. Erebos je nealkoholický, nesycený nápoj na bázi bylin, který je inspirován unikátním antickým nápojem, který ve své starověké historii prošel rukama spartských válečníků, athénských filozofů a římských císařů! Nápoj Erebos pomáhá redukovat a odstraňovat únavu, udržovat správnou funkci imunitního systému během fyzického výkonu, napomáhá správným funkcím trávení či stimuluje organismus k vyššímu výkonu.

Historie nápoje Erebos sahá velmi hluboko do antických dějin. Do dějin kolébky evropské civilizace, do starověkého Řecka. V době 5. století před našim letopočtem byly velmi důvěrně známy silné léčivé účinky bylin. Starověcí Sparťané začali využívat vlastností určitých bylin, jak je pro ně příhodné, pro zlepšení jejich bojeschopnosti a fyzické odolnosti. Tyto znalosti se postupně zlepšovaly a předávaly na další generace. Od toho se časem inspirovaly i ostatní městské státy. Například Athénské filozofické elity používaly mocné byliny na zbystření mysli a posílení ducha. Tyto hodnotné informace se dále šířily do starověkého světa. Řím, který se Helénskou kulturou inspiroval více než kdo jiný, přebíral všechny tyto znalosti a aplikoval je ve svůj prospěch. Římská říše, která za doby své největší slávy pohlcovala takřka celý známy svět, tak šířila tyto znalosti alchymie dál a dál.

Zánikem Římské říše a vstupem do raného středověku upadlo veškeré vzdělání a civilizace. Hodnotné informace tak zůstaly zapomenuty a oživení se dočkaly až v 16. století za doby Rudolfa II., kdy nastal velký rozmach alchymie a všechny tyto informace o zázračných bylinách byly cennější nežli zlato. Byla to doba lektvarů a elixírů, toužebně se hledal nápoj věčného mládí i nadlidské síly. Postupem času, zejména po smrti Rudolfa II., se však tyto informace začaly zase ztrácet v propasti dějin.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15451″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“221″}}]]

Až doposud. Dovolte nám, abychom se představili. Jsme informační archeologové, bádaví alchymisté a odvážní inovátoři, jsme spoluautoři nápoje Erebos. Spoluautoři spolu s několika tisíciletími vývoje a mnoha nejen starověkými znalostmi, kterými jsme se inspirovali. Čerpali jsme ze starých, zahraničních knih a prastarých textů, kde jsme se mnoho informací museli dovtípit. Také jsme osobně Řecko navštívili spolu s překladatelem, abychom se mohli dozvědět konkrétní znalosti a informace od místních lidí a z místních knihoven.

Mimoto se dlouhodobě aktivně věnujeme zdravé výživě a jejím vlivu na biologické pochody v lidském organismu. Naší snahou bylo vytvořit nápoj, který naplno spustí lidský organismus a pomůže lidskému zdraví. A to zcela přírodně. Nápoj, který zefektivní práci a mohl by být běžně dostupný pro všechny lidi, kteří si váží svého času, zdraví a celkově svého života. A skromně se domníváme, že se nám to povedlo. Zároveň však nechceme svým počínáním zatěžovat naši planetu a její ekosystém a proto jsou naše obalové materiály plně recyklovatelné a maximálně přírodní.

Proč pravidělně pít EREBOS?
Pomáhá redukovat a odstraňovat únavu.
Pomáhá udržovat správnou funkci imunitního systému během fyzického výkonu i po něm.
Podporuje fyzické i kognitivní funkce.
Napomáhá správným funkcím trávení.
Přispívá ke správné funkci nervové soustavy.
Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
Zlepšuje psychický stav.
Stimuluje organismus k vyššímu výkonu.

Soutěžní otázka: Kde se drink Erebos vyrábí?
a) V Řecku
b) V Německu
c) V České Republice

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Erebos.

Hrajeme do 8.1.2017. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Marie Š., Církvice; Alice Z., Praha; Ivana N., Brno

Komentáře