SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze tří balíčku ochranného štítu proti klíšťatům a komárům

Reklama

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8421″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“style“:“float: left;“,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“116″}}]]Vyhrajte jeden ze tří balíčků obsahující dva přípravky Repelent PREDATOR FORTE.

Mírné zimy způsobují rostoucí výskyt klíšťat i komárů. Klíště dnes můžete chytit nejen v přírodě, ale běžně třeba v parku uprostřed města. Obavy před nákazou a spolehlivá ochrana je proto určitě na místě. Speciální přípravky dokážou klíšťata spolehlivě nejen odpuzovat, ale i ničit přímo na vašem těle. Takže si jarní pobyt v přírodě můžete užívat bez obav z nákazy.

Repelent  PREDATOR FORTE je přípravek testovaný proti klíšťatům a komárům v místech jejich extremního výskytu u nás, takže se na něj můžete spolehnout na 100 procent. Dokáže účinkovat po dobu 6 hodin od aplikace, a pokud jste v přírodě déle, doporučuje se použít opakovaně. Repelent PREDATOR FORTE ve spreji snadno rozptýlíte na oděv nebo přímo na kůži. Jeho výhodou je maximální spolehlivost, lehká parfemace a jednoduchá aplikace prostřednictvím spreje.

K dostání v lékárnách, drogeriích i běžných obchodech. Repelent PREDATOR FORTE za 152,- Kč

Otázka: Od kolika let je vhodné používat Repelent PREDATOR FORTE?

A) od narození
B) od dvou let
C) od pěti let

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět Predator.

Hrajeme do 26.6.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Komentáře