SOUTĚŽ: Vyhrajte krmení Carnilove – Ke kořenům psa

Vyhrajte pro svého psa vysoce kvalitní holistické krmivo, které respektuje jeho přirozené potřeby.

Zmínky o soužití člověka a psa jsou historicky doložené z doby 12 000 let př. n. l. Pes se stal životním partnerem člověka a během společného soužití mu přizpůsobil svou potravu. Ta se s příchodem zemědělství stále více vzdalovala anatomickým a genetickým dispozicím psa, které jsou adaptované k příjmu převážně živočišných zdrojů.

Společnost Vafo Praha proto nabízí inovovanou řadou Carnilove, která respektuje přirozené potřeby psa recepturami se 70 % podílem masa divokého původu ze soba, kachny, bažanta, krocana, jehněte, divočáka a lososa. Zároveň se vyhýbá rýži či bramborám a 30 % rostlinných surovin je tvořeno žlutým hráškem, tapiokou, lesním ovocem, zeleninou, bobulemi a bylinami.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17905″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“266″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Receptury Carnilove jsou unikátní v tom, že spojují hned několik nutričních specifik: neobsahují žádné obiloviny, ani brambory a jsou naopak tvořeny vysokým procentem masa z divokých zvířat, potažmo vysokým procentem proteinů. Navíc jsou k dispozici ve variantě pro štěně i dospělého psa, a to hned v sedmi bílkovinných kombinacích. Vysoce stravitelná krmiva Carnilove pokryjí veškeré potřeby psů už při malých krmných dávkách. Investice do krmiva pak má i ekonomický efekt. Jeden pytel krmiva vydrží výrazně delší dobu, navíc je trávicí trakt zvířete méně zatěžován.

Carnilove Salmon pro dospělé psy
Losos je zdroj vysoce stravitelných proteinů. Nezatěžuje trávení a má protizánětlivé účinky. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, které pozitivně ovlivňují mentální vývoj, kardiovaskulární soustavu a metabolismus (snižují obsah krevního cukru). Maso a tuk z lososa zlepšuje kvalitu a vzhled srsti a kůže a také pomáhá předcházet degenerativním onemocněním zraku.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás mohou vyhrát holistické krmivo pro dospělé psy s lososem.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17906″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“329″}}]]

Soutěžní otázka: Jaká masa najdete v recepturách krmiv pro psy Carnilove?
a) sobí, kuřecí, bažantí, krocaní, jehněčí, maso z divočáka a lososa
b) hovězí, kachní, bažantí, krocaní, jehněčí, maso z divočáka a lososa
c) sobí, kachní, bažantí, krocaní, jehněčí, maso z divočáka a lososa

Nápověda: www.carnilove.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Carnilove.

Hrajeme do 19.3.2017. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Martina L., Praha; Felix Z., Příbram; Míša F., Ústí nad Orlicí

Komentáře