Soutěž: Vyhrajte krmivo PETIT pro nejmenší psí plemena

Jsou individuální, jsou specifičtí, jsou okouzlující. Jsou MALÍ. Temperamentní psi nejmenších plemen se dožívají vysokého věku a jejich organismus se vyznačuje vysokými nároky na kvalitu a energii v relativně nízké dávce krmiva. V souladu s jejich individuálními nabízí český výrobce léty prověřených krmiv Brit komplexní výživový program pro nejmenší plemena – řadu PETIT. Ta zahrnuje kompletní krmiva, masové konzervy a kapsičky, pamlsky i výživové doplňky. Rozrůstající se chovy nejmenších plemen tak mají novou vlajkovou loď luxusní výživy bez kompromisů.

Řada PETIT vyhovuje vysokým výživovým nárokům malých plemen. Jednotlivé granule mají speciální velikost, obsahují vysoký podíl masa i energie a vyznačují se vysokou stravitelností. Dále disponují funkčními komponenty, které přispívají ke zlepšení kondice a kvality srsti. Jde o řadu bohatou na energii, jež obsahuje účinné látky pro podporu srdeční činnosti, dlouhodobou antioxidační ochranu organismu, zdravý chrup a celkovou vitalitu. 

Mezi tato plemena patří například oblíbení jorkšír, čivava, mopsík nebo bišonek. Nutriční specialista, Ing. Martin Kváš, vysvětluje jejich specifické výživové potřeby: „Toy plemena psů se dožívají zhruba dvou až třínásobného věku než velcí psi, a proto potřebují funkční krmivo na ochranu oběhového aparátu, podporu vitality a zdraví chrupu i kloubů. Malí psi mají velmi krátký trávicí trakt a malé rozměry žaludku. Přitom mají vysoké nároky na energii. Proto vyžadují krmiva vyrobená ze surovin nejvyšší kvality a s vysokým obsahem masa. Krmiva by měla obsahovat málo obilovin – low grain, nebo být bez obilovin zcela – grain free.“ Kromě specifické anatomie vyžadující individuální přístup k výživě, bývají tito psi nároční na péči o srst. Proto je i její kvalita dalším stupněm lásky k nejmenším čtyřnohým miláčkům.

Řada PETIT zahrnuje kompletní suchá krmiva pro štěňata, dospělé psy a seniory. Různé zdroje masa pro výživu v období dospělosti jsou zárukou kompletního pokrytí spektra esenciálních aminokyselin, nezbytných pro výživu svalů a správné fungování organismu. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25142″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“148″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Konzervy i kapsičky jsou příslibem specifických chuťových variací podle preferenci každého domácího mazlíčka. Luxusní produkty PETIT jsou obohaceny o lososový olej pro vysoce lesklou a zdravou srst. Jejich přirozená šťavnatost, chuť a vůně přirozeně doplňují každodenní výživu a jsou oblíbeným lákadlem nejmenších společníků. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25145″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“300″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Delikátní pamlsky PETIT taktéž vyhovují anatomii malých plemen, konkrétně jejich malým čelistem. Neobsahují žádné obiloviny, sůl, ani sóju a jsou vyrobeny ze 100 % drůbežího a rybího masa. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25146″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“208″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Zdravé pochoutky PETIT jsou vhodným doplňkem stravy pro prevenci nejčastějších zdravotních komplikací u malých plemen. Jde o srdeční choroby kvůli vysoké míře stresu, zvýšený výskyt zubního kamene způsobený dlouhověkostí a nároky na kvalitu srsti a reprezentativní vzhled. Vysoká chutnost a anatomicky přizpůsobený tvar pamlsků zajistí oblibu u každého mazlíka.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25148″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“263″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Soutěžní otázka: Kolik variant kompletních suchých krmiv zahrnuje řada PETIT?
a) 3
b) 6
c) 8

Nápověda: www.petitbreeds.com

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás mohou vyhrát hypoalergenní krmivo pro dospělé psy malých plemen PETIT Lamb & Atlantic Fish 1,5 kg a delikátní masové kapsičky.

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Petit.

Hrajeme do 3.9.2017. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Marie L., Praha; Václav Z., Písek; Simona H., Praha. Gratulujeme!

Komentáře