SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní kazetu arganové péče kosmetiky SPORTIQUE – hýčkejte a opatrujte svou pokožku silou přírody

Vyhrajte jednu ze tří úžasných kazet obsahující tekuté zlato!

Tekuté zlato. Tak bývá nazýván vzácný rostlinný olej z plodů argánie, která roste pouze v omezené oblasti afrických polopouští. Je považován za jeden z nejcennějších a nejdražších olejů a zpracovává se pouze ručně – tradičními postupy. Tento berberský poklad je posledním zázrakem přírodní kosmetiky. Proč? Protože je klíčem k pokožce, která se účinně brání stárnutí. Protože má prokazatelný vliv na širokou škálu kožních neduhů od akné až po vrásky a skvělé vlastnosti prokazuje i v péči o vlasy. Lidé, kteří používají přírodní kosmetiku, aby se vyhnuli škodlivému působení chemických látek kosmetiky arganový olej dobře znají. To proto, že s ním vymění několik přípravků za jeden přírodní produkt. Jako jeden z mála olejů je aplikovatelný na pokožku obličeje, protože není komedogenní – neucpává póry. Multifunkční argán regeneruje, hydratuje, vyživuje a zvláčňuje. Je vhodný i pro pokožku namáhanou, stárnoucí či jakkoli přecitlivělou. Prokazatelně funguje i na strie, poškozené nehty, pomáhá při popraskání či podráždění kůže. Také se skvěle hodí k ošetření všech druhů vlasů. Potlačuje lámavost, navrací vlasům lesk a vitalitu, usnadňuje jejich úpravu. Používá se i jako noční krém, balzám na rty či nehtová lůžka. Využijete jej proti projevům akné, ucpaných pórů, vrásek, k hojení ranek.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“7504″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“444″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Dotek přírody, který kůži dávají výrobky SPORTIQUE, je efektivní, nenásilný a šetrný – stejně jako životní styl, který firma vyznává. Při vývoji svých receptur spojuje cenné zkušenosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy. Arganový olej i arganové máslo od Sportique jsou nejčistší formou Argania Spinosa Kernel Oil. Jak máslo tak olej se dostávají hluboko do pokožky, snad jen máslo se o něco rychleji vstřebává. Olej se zase dobře aplikuje do vlasů, takže většinou spíš záleží, k čemu, jak a kdy chcete arganové produkty využít. Arganový olej má velmi jemnou konzistenci a zároveň neucpává póry tak jako většina olejů – to z něj činí ideálního pomocníka při pěstění pleti. Používat arganové máslo si pak nezadá ani s tím neluxusnějším kosmetickým šlechtěním: je to opravdový požitek.

Vůně oleje a másla se lehce liší – zatímco máslo má opravdu lehkou, jemně chladivou vůni, olej pak trošku přírodní oříškovou, ale opět velmi nepatrnou (SPORTIQUE používá čistou „pure“ formu 100% arganového oleje). Jakoby z ní sálala energie subtropického pásu. Nespornou výhodou, a také jedním ze základů ohromné popularity čistého arganového másla i oleje je, že se dokonale hodí pro velmi citlivou pokožku. Máslo i olej jsou totiž bohaté na tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamíny A, E, F. Tato unikátní kombinace také chrání kůži před nepříznivými vlivy životního prostředí a omezuje degradaci buněk působením volných radikálů a UV záření.

A na co na vás v luxusní dárkové kazetě čeká?

Ve stylové dárkové kazetě najdete dva opravdové skvosty vyrobené z pravého marockého zlata. Dopřejete své pokožce přirozené a šetrné ochrany stoprocentně přírodního čistého arganového másla, krabičku toho nejčistšího doteku přírody, jehož pozitivní účinky na celou řadu kožních neduhů jsou dlouhodobě vědecky prokazovány. Arganové máslo se výtečně hodí k ošetření všech druhů vlasů a potlačuje jejich lámavost, navrací jim lesk a vitalitu a celkově usnadňuje jejich úpravu.

V dárkové kazetě získáte také lahvičku čistého arganového oleje, který dokonale doplní svého bratříčka. Arganový olej je tak výživný a bohatý, že jej stačí nanášet velmi malé množství, určitě tedy oceníte ekonomickou lahvičku s kolečkem, které vám umožní hygienicky nanášet na potřebná místa a zároveň zbytečně neplýtvat.

Více o produktech Sportique najdete na http://sportique.cz/collections/all

Soutěžní otázka:

Pro označení Arganového oleje ve výrobcích se používá:

a) Argania Chondrus Oil
b) Butyrospermum Parkii
c) Argania Spinosa Kernel Oil

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět Sportique.

Hrajeme do 15.5.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Stanislav V., Brno; Vendula P., Říčany, Marek Z., Praha

Komentáře