SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní vánoční dárek – tekuté zlato přírodní kosmetiky Sportique

Vyhrajte luxusní přírodní kosmetiku SPORTIQUE v úhledné dárkové kazetě a získejte tak nezapomenutelný dárek pod stromeček: arganový olej a arganové máslo. Můžete jimi zároveň obdarovat někoho, na kom vám záleží – pěknější a vkusnější vánoční dárek byste sháněli dlouho. Soutěžíme o tři dárkové krabičky!

Produkty Sportique pečují o pokožku a pomáhají jejímu zdraví i zdraví celého těla. Jsou vytvořené z nejčistších přírodních zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin. Firma při výrobě usiluje o ekologický a lokální přístup (samozřejmostí je nepoužívání surovin testovaných na zvířatech). Značka Sportique si ve světě udělala skvělé jméno výrobou funkční kosmetiky určené pro nejnáročnější vrcholové sportovce. Proto jsou její produkty tak efektivní i v každodenním životě, kde je naše pokožka těžce zkoušena stresem, smogem a všudypřítomnou chemií.

Designová dárková kazeta, kterou můžete vyhrát, obsahuje „tekuté zlato“ – tak bývá nazýván vzácný rostlinný olej z plodů argánie, která roste pouze v omezené oblasti. Je považován za jeden z nejcennějších a nejdražších olejů a zpracovává se pouze ručně – tradičními postupy. Jeho pozitivní účinky na celou řadu kožních neduhů jsou dlouhodobě vědecky prokazovány.

Arganový olej a arganové máslo SPORTIQUE jsou klíčem k pokožce, která se účinně brání stárnutí. Mají totiž prokazatelný vliv na širokou škálu kožních neduhů od akné až po vrásky a skvělé vlastnosti prokazují i v péči o vlasy. Lidé, kteří používají přírodní kosmetiku, aby se vyhnuli škodlivému působení chemických látek běžné kosmetiky tyto přírodní zázraky dobře znají. To proto, že s nimi vymění několik přípravků za jeden jediný přírodní produkt. Jako jeden z mála olejů je ten argánový aplikovatelný na pokožku obličeje, protože má velmi jemnou konzistenci a není komedogenní – neucpává póry. Multifunkční argán regeneruje, hydratuje, vyživuje a zvláčňuje. Je vhodný i pro pokožku namáhanou, stárnoucí či jakkoli přecitlivělou. Prokazatelně funguje i na strie, poškozené nehty, pomáhá při popraskání či podráždění kůže. Také se skvěle hodí k ošetření všech druhů vlasů. Potlačuje lámavost, navrací vlasům lesk a vitalitu, usnadňuje jejich úpravu: jedná se o ten nejlepší přírodní kondicionér. Používá se i jako noční krém, balzám na rty či nehtová lůžka. Využijete jej proti projevům akné, ucpaných pórů, vrásek, k hojení ranek.

Vyměnit jediný přírodní produkt za celou škálu specializovaných produktů je opravdový požitek. Nespornou výhodou, a také jedním ze základů ohromné popularity čistého arganového másla i oleje je, že se dokonale hodí pro velmi citlivou pokožku. Máslo i olej jsou totiž  bohaté na tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamíny A, E, F. Tato unikátní kombinace také chrání kůži před nepříznivými vlivy životního prostředí a omezuje degradaci buněk působením volných radikálů a UV záření.

Dárková kazeta s argánovou péčí vás může zbavit stresu ze shánění vkusného daru v době bláznivého předvánočního shonu. Více informací o přírodní kosmetice a dalších soutěžích najdete na facebookových stránkách: https://www.facebook.com/sportique.cz

Pokud by se vám v soutěži nepoštěstilo, nezoufejte. Na webu www.sportique.cz jsou k dostání dárkové kazety i v dalších vůních a každý z Vás může až do 24. 12. 2016 uplatnit slevu 10 % na veškeré zboží nákupem na www.sportique.cz. Slevový kód: jo62512

Otázka: Za jakou cenu si můžete zakoupit dárkovou kazetu s aganem www.sportique.cz?
A) 400,- Kč
B) 500,- Kč
C) 600,- Kč

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Argan.

Hrajeme do 20.11.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Žaneta D., Most; Irča M., Chrudim; Vladimír K., Náměšť

Komentáře