SOUTĚŽ: Vyhrajte plátěnou tašku s originálním potiskem od OC Quadrio a užijte si Valentýna

Akt vyznání lásky je starý jak lidstvo samo. Už v dávných dobách bylo zvykem projevit náklonnost prostřednictvím básně, písně nebo psaníčkem. Milostný dopis, psaný ručně na papír či pergamen, je nejvíce používanou formou vyznání v historii. Od středy 1. února až do svátku všech zamilovaných, který letos připadne na úterý 14. února, proto na sebe můžete nechat dýchnout nostalgickou atmosféru a v OC Quadrio zanechat na stěně lásky ručně psaný vzkaz člověku, kterého máte rádi.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16557″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Před Valentýnem přináší OC Quadrio soutěž o plátěné tašky s originálním potiskem, které se hodí na jakýkoliv nákup. Tašky se dají jednoduše složit, tudíž nezabírají místo a jsou pratelné. Odpovězte správně na soutěžní otázku a jedna z nich může být i vaše.

Soutěžní otázka:
Jaké výšky dosahuje Socha F. Kafky s podstavcem, která se nachází na piazze Quadrio?
a) 9,8 m
b) 10,6 m
c) 12,4 m

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16558″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Nápovědu naleznete na www.quadrio.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Quadrio.

Hrajeme do 12.2.2017. Vyhrává 50., 100., 150., 200., 250., 300., 350., 400., 450., a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Miloš N., Lázně Bohdaneč; Jan J., Praha 3; Květoš K., Děčín; Markéta F., Studénka; Pavlína V., Česká Skalice; Zdeňka C., Velké Losiny; Eva K., Praha; Helena P., Frenštát pod Radhoštěm; Marie S., Most; Andrea T., Velké Beranov. Gratulujeme!

Komentáře