SOUTĚŽ: Vyhrajte poukaz na luxusní jídlo v restauraci Zastávka u srubu! Budete jako na horách, ale v srdci Prahy

Reklama

Zima je tu a vám se nechce odjet mimo Prahu a presto toužíte po atmosféře horské restaurace? Objevili jsme pro vás restauraci která je ve SRUBU.

Restaurace Zastávka u srubu se nachází v srdci kbelského parku na Praze 9. Tento podnik se pyšní skvělou, pestrou kuchyní. Kachní paštika balená v anglické slanině s brusinkovým chutnay, plátky mandlí a rozpečeným špalkem chleba. Gratinovaný kozí sýr s čerstvým špenátem, oříšky, balsamikovou omáčkou a rozpečenou bagetkou. Burgery jsou podávané s domácím coleslaw salátkem, hranolkami a tatarkou.

Vepřová panenka plněná sušenými švestkami se slaninovým šťouchaným bramborem a glazírovanou karotkou, omáčka dle vlastního výběru. Domácí lívance se šlehaným tvarohem, pečenými jablky, šlehačkou a skořicovým máslem. A to jen malá ukázka toho co naleznete pestré paletě jídel. Možnost výběru máte jak z denních menu, tak i stálého jídelního lístku.

V okolí této restaurace je spousta možností zábavy, různé kulturní akce, ale i možnost sportovního vyžití. V této restauraci se pořádají, také firemní večírky, svatební hostiny a dětské oslavy. Pokud máte rádi dobré jídlo, hledáte místo pro chvíle s přáteli, rodinou či místo odpočinku, zastavte se.

Adresa:
Martinická 1083
Praha 9 – Kbely
197 00
Telefon: +420 731 863 263, www.zastávkausrubu.cz, 

E-mail: info@zastavkausrubu.cz,
rezervace@zastavkausrubu.cz

Nyní můžete vyhrát poukaz na jídlo do této restaurace v hodnotě 1 000 Kč!
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.
Kolik polévek nabízí tato restaurace ve stálém jídelním lístku?
a, 2
b,  4
Odpověď naleznete na stránkách www.zastávkausrubu.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: SRUB. Hrajeme do 31. 1. 2019. Vyhrává každá 100. odpověď. Prosím, uveďte adresu k doručení výhry. Výherce informujeme emailem. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Komentáře