SOUTĚŽ: Vyhrajte poukaz na zdravé opalování v Sun Pretty za 1 150 Kč!

Nastává zima a teplé sluneční paprsky jsou v nedohlednu. Pokud počasí nepřeje a vy toužíte po čokoládové pokožce, vyrazte do solária. Jeho výhodou je, že opalovat se můžete kdykoli. V každou denní dobu, v každém ročním období. I když sněží a mrzne. A nyní můžete vyhrát poukaz na 1150 Kč!

Věnujete pozornost tomu, jaké studio vyberete. Například v solárním studiu Sun Pretty si můžete vybrat ze třech typů solárií. Své tělo můžete opálit v soláriích značek Megasun ultra power nebo Megasun ultra super power, která vás opálí dle nových platných norem Evropské unie. Opalování nikdy nebylo příjemnější. Solární studio Sun Pretty je tu už více než 8 let. Po celou dobu se snaží o co největší servis a chce, abyste z něj chodili odpočinutí, plní energie a měli chuť k nám znovu se vracet. 

V naší soutěži můžete vyhrát poukaz v hodnotě 1150 Kč na zdravé opalování.
Soutěžní otázka: Kolik má Sun Pretty studio vertikálních solárií?

a) 1
b) 2
c) 3
Správnou odpověď naleznete na http://www.sunpretty.cz/

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: SUNPRETTY
Hrajeme do 3. 12. 2018. Vyhrává každá 100. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.
https://www.facebook.com/Sun-Pretty-215412401868693/

Komentáře