Soutěž: Vyhrajte tři sady profesionální kosmetiky Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional představuje tři profesionální řady vlasové kosmetiky, které pomáhají vylepšit vzhled vašich vlasů a nechybí v žádné nabídce prémiových salónů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29034″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“306″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Schwarzkopf Professional – BC Bonacure – Color Freeze
Řada Color Freeze byla vyvinuta ve specializovaných laboratořích. Tato řada poskytuje klientům radostný pohled až na 90 % barvy jejich vlasů, zářící do další návštěvy salonu. Inovativní formule obalí povrch vlasu a doslova zmrazí barevné pigmenty uvnitř vlasového vlákna. Obsahuje účinné UV filtry, které jsou velmi důležité v boji s nepříznivými vlivy slunečního záření. Ultra pečující složky pronikají hluboko do vlasů, kde vyživují a posilují vlasy proti škodlivým účinkům životního prostředí. Color-Freeze formule také uzavírá povrch vlasu a zázračně potlačuje nežádoucí žluté podtóny.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29035″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“306″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Schwarzkopf Professional BLONDME
Schwarzkopf Professional BLONDME představuje komplexní řešení a přístup pro dokonalé blond vlasy. Nejen oslnivé barvy, ale také pečující produkty k následnému ošetření a regeneraci. Jedinečné receptury, zahrnující složku Keralumiere Infusion, byly speciálně navrženy, aby pečovaly o potřeby blond vlasů v oblasti péče a stylingu. Pečující a stylingový sortiment Schwarzkopf Professional BLONDME přináší profesionální řešení pro péči v kadeřnickém salónu i doma a splňuje specifické potřeby blond vlasů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29036″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Řada Schwarzkopf Professional [3D]Men
Řada [3D]Men je určena speciálně pro muže. Péče, styling, barvení – to vše je obsaženo v komplexní řadě určené pro dnešní moderní muže. Účinná a cílená 3D technologie se soustřeďuje na klíčové každodenní problémy mužů v oblasti péče o vlasy.

Soutěžní otázka: Kolik patentů aktuálně drží společnost Schwarzkopf Professional?
a) 5 500
b) 7 600
c) 8 300

Nápovědu naleznete na www.schwarzkopf-professional.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Schwarzkopf.

Hrajeme do 12.11.2017. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Mirka B., Praha; Hana. S., Humpolec; Irena R., Kladno. Gratulujeme!

Komentáře