SOUTĚŽ: Vyhrajte unikátní sadu supermisek

Reklama

Vyhrajte jednu z pěti sad revolučních sad supermisek, které jsou unikátní svým multifunkčním využitím. Nosíte si do práce mističky? Pokud ano, tak právě pro vás je tato novinka. Připravte si jídlo, které uchováte v lednici, ohřejte ho v mikrovlnné troubě a následně misku umyjte v myčce.

Nerezové misky jsou určené k ohřevu potravin v mikrovlnné troubě, kdy neuvolňují žádné nebezpečné toxiny jako klasické plastové nádobí, nejiskří, ač jsou z nerezu. Misky udržují zároveň jídlo dlouho ohřáté.

Misky jsou zdravotně nezávadné s plastovým víčkem v moderních barvách (červená, zelená a fialová), ve třech velikostech: malá (objem 950 ml), střední (objem 1500 ml) a velká (objem 2100 ml). Misky jsou testované v rámci EU a Ameriky, kde získaly několik certifikátů kvality a nezávadnosti. Další informace zde: http://www.supermisky.cz/

Kde všude můžete misku použít?
A) Lednice, myčka, mikrovlnná trouba
B) Lednice, horkovzdušná a elektrická trouba, myčka
C) Lednice, myčka, plynová trouba

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět Supermiska. Hrajeme do 19. 6. 2016. Vyhrává 250., 500., 750., 1000. a 1250. odpověď. Pokud nebudete šťastným výhercem, můžete si misky zakoupit po ukončení soutěže s 20% slevou s naší JO kartou. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Marcela M., Uherský Brod; Vladimír D., Příbram, Ivana C., Praha, Míša S., Praha, Daniel Z., Brno

Komentáře