SOUTĚŽ: Vyhrajte valentýnský balíček solí t: by tetesept

Soutěžte s námi o tři balíčky koupelové kosmetiky t: by tetesept:, která obsahuje dvě romatické soli.

t: by tetesept je nová značka koupelových přísad na českém trhu. Jedinečný design, kvalitní ingredience a luxusní péče o tělo. To vše se skrývá pod značkou t: by tetesept. Jak již název napovídá t: by tetesept vychází z konceptu své starší sestry značky tetesept, která se specializuje na koupelové produkty s pozitivním účinkem na psychické a fyzické zdraví. t: by tetesept zachovává kvalitu a přidává navíc atraktivní design svých produktů. t: by tetesept není jen záležitost očisty, ale také lifestylu. Poznejte tradici značky tetesept v novém kabátě! Pečující koupelové soli t: by tetesept ve formě barevné obálky jsou originálním způsobem, jak svým blízkým předat milou zprávu.

Darujte jim Porci lásky nebo Porci štěstí! Soli obsahují liposomy, které pečují o pokožku a zanechávají ji vláčnou. Velmi jemné pudrové krystalky se ve vodě snadno rozpouští a uvolňují příjemnou vůni. Porce lásky má delikátní aroma  šampaňského a černého rybízu. Porce štěstí v sobě kombinuje svěží vůni broskví a vanilky. Soli neobsahují konzervanty, alkalické mýdlo, parafíny, silikony ani minerální oleje.

Jaké jiné výrobky ještě nabízí t: by tetesept?
A) sůl, pěnu a tělové mléko
B) sůl, pěnu a sprchový gel
C) sůl, pěnu a mýdlo

Nápověda: http://www.kupkosmetiku.cz/kategorie/znacky/t-by-tetesept/

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Valentýn.

Hrajeme do 26.2.2017. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Michala Č., Říčany; Regina H., Praha; Lucie P., Krnov.

Komentáře