Soutěž – Zacíleno na zdraví i krásu!

Reklama

Jakým způsobem docílíme krásného úsměvu, který obměkčí i ty nejtvrdší povahy? Základem je úsměv, který Vašemu okolí neprozradí, co jste ráno snídali, na kterém zubu Vás právě trápí zubní kaz nebo že jste dokonce díky paradentóze přišli o jedničku vpravo nahoře. Jediná cesta vede přes dokonalou dentální hygienu!

Pokud potřebuji všechny prostory dokonale vyčistit 2x denně, zabere to spoustu času stráveného s kartáčkem v koupelně, díky němuž můžete prošvihnout ranní schůzku s obchodním partnerem a večer přijít o začátek divadelního představení, které má dnes derniéru. Jak dentální hygieny můžete tedy co nejlépe a nejefektivněji docílit?

Vyzkoušejte zcela jedinečný způsob čištění zubů sonickými kartáčky! Sonická technologie nabízí efektivní metodu čištění zubů vysokofrekvenčním stíráním zubního plaku, který způsobuje veškeré potíže spojené se zuby. Díky frekvenci 31 000 kmitů za minutu jsou Vaše zuby a dásně během 2minutového režimu dokonale čisté. Rozprouděním slin, pasty a vody v ústech vzniká dynamický proud, který čistí prostor hluboko pod dásní a v mezizubním prostoru. Vaše dásně tak zažijí dosud nepoznaný pocit zdraví. Navštivte stránky https://www.sonicare.philips.cz/ a nebo www.philips.cz a přečtěte si o této technologii a sonických kartáčkách více.

Informace se můžete dozvědět na tomto odkazu: https://www.sonicare.philips.cz/o-sonickych-kartaccich. Vítěz dostane sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite Pink. Soutěž platí od 16.2.2015 do 2.3. 2015 a vítězem se stává 999 správná odpověď.

Soutěžní otázka:

I vy máte možnost získat jeden ze sonických kartáčků Philips Sonicare. Napište nám správnou odpověď na soutěžní otázku: 

Komentáře