SOUTĚŽTE a vyhraje Dvě vstupenky na INTERBEAUTY PRAGUE – VELETRH KOSMETIKY

Na jarním veletrhu se můžete těšit například na mezinárodní soutěž v malování na tělo BodyArt Czech 2019.

Již 16. ročník s tématem Elementy. Opět se na veletrhu budete moci kochat krásou umění malířů z mnoha koutů světa. Soutěž se bude konat po oba dva dny veletrhu, tedy 15. 3. 2019 v kategoriích SFX speciální efekty a Facepainting malování na obličej. Hlavní den, 16. 3. 2019, bude věnován malování na tělo Bodypainting v kategoriích Airbrush, Štětce a houbičky a také Start pro začínající vizážistky či nadšence do malování.

Vy, naši návštěvníci též budete moci rozhodnout hlasováním o svém favoritovi a přímo se tak podílet na výsledku této prestižní soutěže.

Srdečně Vás zveme na atraktivní vzrušující podívanou, při které umělci obléknou téměř nahá těla modelů a modelek pouze do barev.

VYHRAJTE DVĚ VSTUPENKY! STAČÍ, KDYŽ SPRÁVNĚ ODPOVÍTE NA OTÁZKU….

Soutěžní otázka: Kde se letos na jaře poprvé koná jedinečný souběh veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa?

a) PVA EXPO Praha v Letňanech

b) Veletrhy Brno

c) Výstaviště Lysá nad Labem

Správnou odpověď naleznete na www.interbeautyprague.cz.

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Interbeauty . Hrajeme do 6. 3. 2019. Vyhrává každá 100. odpověď. Prosím, uveďte adresu. Výherce informujeme emailem. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Komentáře