SOUTĚŽTE o vstupenky na jedinečnou Gospel Night v neděli 16. 12.!

Vyhrajte vstupenky na jedinečný gospelový koncert zpěvačky Leony Gyöngyösi a jejich hostů, který se koná 16.12. 2018 od 19.00 v Betlémské kapli! Stačí, když správně odpovíte na otázku a budete mít štěstí. 

Soutěžní otázka zní:
Kde se koná letošní koncert Gospel Night?
a, v Rudolfinu
b, v Betlémské kapli
c, v Obecním domě

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: GOSPEL. Hrajeme do pátku 14. 12. 2018 do 23:59 hodin. Vyhrává každá 100. odpověď. Výherce informujeme emailem, vstupenky budou k vyzvednutí v neděli před koncertem na místě. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.
Leona Gyongyosi je nejznámější gospelovou zpěvačkou v České republice. Gospelu se věnuje již mnoho let a projekt Gospel Night se již v pražské Betlémské kapli stal tradicí. Zpívá ty nejkrásnější světové písně ve vlastním aranžmá za doprovodu sboru a živé kapely. Tradiční vánoční gospelový koncert s názvem Gospel Night se již po páté uskuteční v Betlémské kapli. Uslyšíte ty nejkrásnější Gospelové písně. Tradiční vánoční gospelový koncert s názvem Gospel Night se již po páté uskuteční v Betlémské kapli. Uslyšíte ty nejkrásnější Gospelové písně v podání Leony Gyongyosi a jejich hostů. Letošními hosty budou: Linda Finková, Petra GYGY Gyongyosi, Honza Žampa, Markéta Poulíčková, Yanna, Michaela Gemrotová, Lukáš Pisářík, Kateřina Ujfaluši, Andrea Holá, dětský sbor Tutte Le Note,Skyey Gospel sbor, sbor Joyful.

Komentáře