Soutěžte se Schwarzkopf Professional o vlasovou kosmetiku pro blond vlasy

Schwarzkopf Professional jde s trendem studených blond odstínů. Ty jsou žádané kadeřníky a především zákazníky, kteří chtějí vytvořit a udržet skutečnou čistou blond bez teplých podtónů. Soutěžte s námi o tři balíčky s třemi produkty na blond vlasy!

Každodenní vlivy vnějšího prostředí, vystavení slunečnímu záření a působení vody z bazénu nebo moře způsobuje blednutí krásných studených tónů vytvořených v salonu. Na vlasech se může objevit mosazný efekt, jelikož se začínají objevovat žluté tóny. GOODBYE YELLOW představuje první vysoce pigmentovaný neutralizační šampon od Schwarzkopf Professional. GOODBYE YELLOW neobsahuje SLS/SLES sulfáty, umožňuje šetrné čištění a potlačení žlutých tónů a neutralizaci teplých tónů.

GOODBYE YELLOW Technické informace
GOODBYE YELLOW se speciálně vyvinutou kombinací fialových a modrých barev je určený pro neutralizaci nechtěných žlutých podtónů. Receptura s pH hodnotou 4.5 rychle přilne k vlasům pro maximální neutralizaci a krásné studené blond odstíny.
• Kadeřníkům GOODBYE YELLOW přináší jednoduchý a rychlý tónovací servis v salonu s pigmentovanou péčí; je vhodný pro neutralizaci před-tónování nebo korekce barvy
• Zákazníkům GOODBYE YELLOW nabízí dokonalé řešení pro udržení blond v rámci domácí péče; osvěžuje studené blond tóny v období mezi návštěvami salonu

Jakou hodnotu pH má receptura šamponu Goodbye Yellow od Schwarzkopf Professional?
a) 4,5
b) 5,5
c) 6,5

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Blond. Hrajeme do 11.3.2018. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Irma L., Praha; Michal T., Moravské Klobouky; Vladimíra N., Čáslav. Gratulujeme!

Komentáře