Svěží recepty pro lahodné léto a soutěž

Léto je již v plném proudu a spousta z nás se pouští do různých aktivit, sportu a dovolených. Ke zdravému životnímu stylu patří i odlehčený jídelníček. Produkty z Mlékárny Valašské Meziříčí jsou nejen kvalitní a chutné, ale také vhodné do lehkých letních receptů.  Mlékárna Valašské Meziříčí připravila dva letní recepty pro osvěžení. Kefírové mléko nízkotučné použila do letního koktejlu a Bílý jogurt z Valašska bude výborným doplňkem ovocného salátu. Do obou receptů můžete použít jakékoliv ovoce, které právě zraje na zahrádce, ať již jahody, maliny či ostružiny.

„V létě je třeba se zchladit nejen zvenku, ale také zevnitř, a proto jsme pro naše zákazníky a všechny příznivce produktů Mlékárny Valašské Meziříčí připravili dva svěží letní recepty, které nejen osvěží, ale také výborně chutnají,“ říká Radka Benešová, Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Do těchto receptů jsme použili naše velmi známe produkty, a to Kefírové mléko nízkotučné a Bílý jogurt z Valašska. Tyto výrobky mohou naši zákazníci nakoupit v celé obchodní síti,“ dodává Radka Benešová.

Ovocný salát s Bílým jogurtem z Valašska
Suroviny:
2 kelímky Bílý jogurt z Valašska
3 lžíce medu
hroznové víno
hrst malin
hrst ostružin
1 ks větší jablko
1 ks limetka
2 ks banán
3 ks kiwi

Postup:
Kuličky hroznového vína rozkrájíme na půlky, banány nakrájíme na kolečka. Jablko, kiwi, nektarinky a mango nakrájíme na proužky. Když máme ovoce nakrájené, pokapeme ho šťávou z jedné limetky a pořádné promícháme. Přidáme bílé jogurty a med a znova promícháme. Ovocný salát s jogurtem a medem je nejlepší, když je vychlazený z lednice.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“23514″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“428″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Letní koktejl z Kefírového mléka nízkotučného
Suroviny:
1 ks Kefírové mléko nízkotučné z Mlékárny Valašské Meziříčí
Ovoce dle chuti – jahody, maliny, borůvky, ostružiny (cokoliv co máte doma)
Med na dochucení

Postup:
Nejprve si nakrájíme na drobné kousky větší ovoce a dáme do mixéru i s drobným ovocem. Přidáme Kefírové mléko nízkotučné z Mlékárny Valašské Meziříčí a rozmixujeme vše dohladka. Jakmile máme rozmixováno můžeme přidat na dochucení med. Podáváme chlazené případně s ledem. Můžeme dozdobit lístky máty.

Tip redakce:
Velká letní soutěž o lety balónem a další zajímavé letní ceny. Soutěž probíhá na facebooku společnosti Manner do konce srpna. Zákazníci jsou na ni upozorněni upoutávkou na produktech Manner Müsli a Bílém jogurtu z Valašska. Akce je další fází vzájemné spolupráce obou firem, která je zákazníky velice pozitivně vnímána, a to pro kvalitu výrobků každé z firem.  

„Vzájemná spolupráce se společností Manner nás těší. Naše výrobky a výrobky společnosti Manner se opět vzájemně propojují. Dnes již mají naši zákazníci možnost zakoupit si Kefírové mléko s reklamou na Manner Müsli a Manner Müsli s doporučením na Bílý jogurt z Valašska,“ uvádí ing. Radka Benešová, Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Prostřednictvím upoutávky na dalším z výrobků, Bílém jogurtu z Valašska, jsme připravili pro zákazníky společností Mlékárna Valašské Meziříčí a Josef Manner and Comp. soutěž o zajímavé ceny. Spolupráce s rakouskou společností Manner se nám jeví jako velmi úspěšná a rádi v ní budeme i nadále pokračovat,“ dodává Radka Benešová. Obě firmy spolupracují od roku 2015.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“23517″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Podstatou soutěže je zakoupení Bílého jogurtu z Valašska od Mlékárny Valašské Meziříčí se soutěžním kódem, který následně zákazník zadá na Facebooku Manner CZ SK www.facebook.com/MannerCZSK včetně jména, příjmení a emailové adresy. Soutěž probíhá do 31.8.2017. Každý měsíc budou zveřejněni výherci dílčích cen, cestovních tašek či osušek, a na konci soutěže pak výherci svačinových boxů a výherci letů balonem. Pro případ výhry je nutné uchovat si víčko jogurtu a nákupní lístek.

V letošním roce obě firmy spolupráci rozšířily o vzájemné reklamy na výrobcích, společném polepu autobusu, společných ochutnávkách a nyní pro své zákazníky připravily velkou letní soutěž o tři lety balonem a řadu dalších cen. Soutěž probíhá do 31.8.2017 na facebooku společnostii Manner. Více informací najdou soutěžící na webu www.manner.com.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“23518″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“383″}}]]

Zdroj: www.mlekarna-valmez.cz

Komentáře