Vyhrajte 3×2 lístky na Přehrady Fest na Slapech

Reklama

Soutěžte s námi a vyhrajte dvě vstupenky na festival, těšit na výhru se mohou hned 3 soutěžící! Chinaski, Tomáš Klus, voda a Pigyáda. To vše, a ještě více můžete zažít na rodinném festivalu Přehrady Fest, který proběhne na Slapské přehradě v Nové Živohošti 20. – 21. 7. 2018.

Na festivalu se ve dvou dnech představí to nejlepší z české pop-rockové scény. Druhá část open-air Přehrady Festu pak proběhne začátkem srpna na Vranovské přehradě. Více o festivalech najdete na www.prehradyfest.cz.

Pokud nebudete mít štěstí s lístky na Přehrady Fest na Slapech, můžete soutěžit o unikátní zářijový výlet s kapelou Chinaski do Londýna. Chcete s kapelou letět stejným letadlem, bydlet ve stejném hotelu a koncert vidět z backstage? Registrujte se u Sazky na www.chinaskijenprotebe.cz.

Soutěžní otázka:
Loni kapela Chinaski ve spolupráci se Sazkou také vyhlásila velkou soutěž. O jaký unikátní zážitek se loni soutěžilo?
A) Večeře s kapelou
B) Soukromý koncert
C) Výlet s kapelou

Nápovědu najdete na www.chinaskijenprotebe.cz.

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Chinaski.

Hrajeme do 15.7.2018. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Výherci: Zuzana Š., Pardubice; Olga F., Kamenice nad Lipou; Alena K., Nové Pavlovice. Gratulujeme!

Komentáře