Vyhrajte hodinu angličtiny pro své dítě

Vyhrajte s námi jeden ze tří voucherů na unikátní lekci angličtiny pro děti zdarma.

Koncept výuky anglického jazyka prostřednictvím propracované metody Kids&Us. Tu před třinácti lety objevila, rozvinula a formou franchiz dále propaguje Španělka Natàlia Perarnau. Metoda Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny: poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním. Učí se na základě příběhů. Každý kurz má svého hrdinu.

V současnosti funguje 321 škol v 9 zemích světa, a to ve Španělsku, Andoře, Itálii, Francii, Portugalsku, Česká republice, Mexiku, Belgii a Maroku, kde se podle této metodiky učí anglicky již skoro 100 000 žáků. Master franchizu Kids&Us pro Českou republiku získal a úspěšně rozvíjí pan Miroslav Pešta. Ten je mimo jiné zakladatelem jazykové školy Stories určené pro dospělé. Vytvořil také aplikaci pro výuku angličtiny s filmem, Mooveez. Za ní obdržel v Londýně prestižní ocenění ELTons, které uděluje British Council nejlepším řešením pro výuku angličtiny.

Protože vidí ve výuce jazyků smysl, rozhodl se pro Master franchízu Kids&Us, určenou pro děti již od jednoho roku. V současnosti funguje v  České republice první pilotní škola Kids&Us. V průběhu příštího roku je v plánu otevření dalších čtyř škol a do pěti let  třicet škol po celá České republice. Mimo úspěšný koncept výuky anglického jazyka Kids&Us nabízí zajímavou možnost profesního rozvoje pro lidi, kteří by sami výukovou metodu chtěli uplatňovat a školu si otevřít.

Soutěžní otázka: Kde byla zřízena v roce 2003 první škola s metodou Kids&Us?
a) V Německu
b) Ve Španělsku
c) Ve Francii

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Angličtina.

Hrajeme do 15.1.2017. Vyhrává 100., 150. a 200. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Další informace o škole naleznete zde:

http://jomagazin.cz/unikatni-vyuka-anglictiny-novinky-jiz-od-ledna-2017#.WGnkItgixuk

http://jomagazin.cz/anglictina-pro-deti-od-jednoho-roku-do-osmnacti-let#.WGnkHdgixuk

http://jomagazin.cz/jazykova-skola-jako-novy-zivotni-projekt#.WGnkOGAixuk

Výherci: Josef M., Praha; Petr N., Chotěboř; Tereza C., Kostelec nad Černými Lesy

Komentáře