Vyhrajte luxusní přírodní kosmetiku s vůní růže

Vyhrajte jeden ze tří balíčků s vůní růží. 

Moderní život naši pokožku těžce zkouší. Smog, stres, chemie… není lehké udržet kůži zdravou a vitální. Produkty Sportique o pokožku pečují a pomáhají jejímu zdraví i zdraví celého těla. Jsou vytvořené z nejčistších zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin. Firma Sportique si udělala skvělé jméno vytvářením funkční kosmetiky původně určené pro ty nejnáročnější – vrcholové sportovce. Tyto produkty se staly populární díky tomu, že fungují v extrémně náročných podmínkách. Snad proto jsou tak efektivní i ve výzvách každodenního života. Snoubí se v nich osvědčené znalosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy. Firma při výrobě usiluje o ekologický a lokální přístup (samozřejmostí je mmj. nepoužívání surovin testovaných na zvířatech). Balíček, který můžete vyhrát, obsahuje krém na ruce, tělové mléko a balzám na rty – to vše s krásnou a přirozenou vůní růže danou přítomností esenciálního oleje.

Krém na ruce s vysokým obsahem bambuckého másla vyživuje, regeneruje, zvyšuje pružnost pokožky, navíc jí poskytuje i ochrannou vrstvu proti bacilům. Výtažky z bylin (rozmarýn, neem, arnica, kopřiva) mají antimikrobiální účinky, allantoin a vitamín C urychlují regeneraci kůže. Krém se velmi rychle vstřebává a zanechává na pokožce jemný, hedvábný pocit – protože krásné ruce jsou naší přirozenou vizitkou.

Tělové mléko s vůní růže využívá blahodárného účinku makadamového a kokosového oleje. Spolu s prvotřídním bambuckým máslem rychle vyživí a urychlí regeneraci suché a podrážděné pokožky. Tu pohladí i přírodní a uklidňující výtažek z aloe vera a mořských řas, doplněný vitamínem E. Mléko poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty, navíc se velmi rychle vstřebá. Kůži vypne, zpevní a zkrásní na pohled. Vše je na přírodním základě, tudíž vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou nebo alergiky.

Balzám na rty – Růžová perleť je velmi výživný přírodní balzám na rty, který neobsahuje živočišné tuky, parafín ani chemické konzervanty. Vůně růže smíšená s přírodními oleji a výtažky vytváří hedvábně jemný zvlhčující Lip Balm, který dává ústům velmi jemný a přirozený růžový odlesk. Rychle se vstřebává, vyživuje, uzamyká ve rtech vlhkost a je ideální i pod rtěnku. Obsažené látky spolu s včelím voskem a účinným antioxidantem vitamínem E spolehlivě ochrání vaše rty před popraskáním, vznikem oparů či ústních koutků. Balzám na rty lze používat k ošetření jakéhokoliv suchého místa na vaší pokožce.

Otázka: Za jakou cenu si můžete zakoupit duo dárkovou kazetu s vůní růže (bambucké máslo + tělové mléko) na www.sportique.cz?
A) 325,- Kč
B) 410,- Kč
C) 499,- Kč

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Karibik.

Výherci: Helena H., Radonice; Milena Č., Ústí nad Labem; Jan L., Mělník

Hrajeme do 16.10.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Komentáře