Vyhrajte přírodní kosmetiku s vůní Karibiku

Moderní život naši pokožku těžce zkouší. Smog, stres, chemie… není lehké udržet kůži zdravou, vitální a zrelaxovanou. Produkty Sportique o pokožku pečují a pomáhají jejímu zdraví i zdraví celého těla. Jsou vytvořené z nejčistších zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin. Firma Sportique si udělala skvělé jméno vytvářením funkční kosmetiky původně určené pro ty nejnáročnější – vrcholové sportovce. Tyto produkty se staly populární díky tomu, že fungují v extrémně náročných podmínkách. Snad proto jsou tak efektivní i ve výzvách každodenního života. Snoubí se v nich osvědčené znalosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy. Firma při výrobě usiluje o ekologický a lokální přístup (samozřejmostí je mmj. nepoužívání surovin testovaných na zvířatech).

Balíček, který můžete vyhrát, obsahuje tělový a masážní olej, tělové mléko a balzám na rty – to vše s krásnou karibskou vůní piňa colady, aby vás letní pohoda neopouštěla v jakémkoli ročním období.

Tělový pěstící a masážní olej je víceúčelový přípravek tvořený vyváženou kombinací několika vzácných přírodních olejů, které navíc mají i ochranný faktor SPF. Je ideální pro masáž, péči o pokožku i jako přísada do koupele. Coby pěstící tělový olej se hodí k celkové relaxaci a ošetření pokožky celého těla, zejména po opalování.

Tělové mléko s vůní piňacolady využívá blahodárného účinku makadamového a kokosového oleje. Spolu s prvotřídním bambuckým máslem rychle vyživí a urychlí regeneraci suché a podrážděné pokožky. Tu pohladí i přírodní a uklidňující výtažek z aloe vera a mořských řas, doplněný vitamínem E. Mléko poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty, navíc se velmi rychle vstřebá. Kůži vypne, zpevní a zkrásní na pohled. Vše je na přírodním základě, tudíž vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou nebo alergiky.

Balzám na rty je velmi výživný přírodní balzám na rty, který neobsahuje živočišné tuky, parafín ani chemické konzervanty. Vůně růže smíšená s přírodními oleji a výtažky vytváří hedvábně jemný zvlhčující Lip Balm, který dává ústům velmi jemný a přirozený růžový odlesk. Rychle se vstřebává, vyživuje, uzamyká ve rtech vlhkost a je ideální i pod rtěnku. Obsažené látky spolu s včelím voskem a účinným antioxidantem vitamínem E spolehlivě ochrání vaše rty před popraskáním, vznikem oparů či ústních koutků. Balzám na rty lze používat k ošetření jakéhokoliv suchého místa na vaší pokožce.

Otázka: Za jakou cenu si můžete zakoupit balzám na rty s příchutí Piňa colada na www.sportique.cz?
A) 129,- Kč
B) 159,- Kč
C) 189,- Kč

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Karibik.

Hrajeme do 18.9.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Marina Z., Praha; Andrea M., Třemošnice; Irena V., Ivančice

Komentáře