Soutěž: Zavodňování – problém dnešní doby.

V této době má většina z nás sedavé zaměstnání. K výkonu práce není potřeba pohyb, vznikl novodobý problém se zavodňováním organismů lidí.

 

Co vlastně zavodnění způsobuje? A jak můžeme proti zavodněnému organismu bojovat?

Za zavodněný organismu může z velké části nesprávná funkce lymfatického systému. Lymfatický systém neboli mízní systém se nachází těsně pod kůží člověka a taky uvnitř těla na orgánech. V lymfatickém systému proudí lymfa. Lymfa je nažloutlá čirá tekutina, která se filtruje přes uzliny. Lymfa teče od spodu nohou směrem do klíčku, kde se lymfa vlévá do krve. Lymfatický systém má hned několik velmi důležitých funkcí. Lymfatický systém je i náš imunitní systém. Lymfatické uzliny ,,hlídají,, , aby se do těla nedostaly škodlivé toxické látky, které by mohly organismu ublížit. Mezi další funkce lymfatického systému patří: udržování správné hladiny vody v těle, což právě řeší problémy se zavodnění.

Lymfatický systém je také velmi často spojován se slovem detoxikace – odstranění toxických látek z těla. Toxiny se do těla dostávají jak z potravy, tak ze špatného životního prostředí. Toxické látky v těle pak mají za vinu menší obranyschopnost organismu proti virům a bakteriím. Proto je potřeba své tělo detoxikovat – odstranit toxické látky.

Některé z onemocnění lymfatického systému jsou např. lymfedém – lymfatické systém nedostatečně funguje a také lipedém – nadměrně se v těle ukládá a množí tuk, neboli lipidy.

Co můžeme udělat proti zavodňování?

 

1)Dostatečně se hýbat

Lymfatický systém nemá pumpu, tak jako krevní systém, který pohání srdce. Lymfa se pohybuje na základě kontrakcí svalů. To samozřejmě znamená, že se potřebujeme pohyb, aby k zavodňování nedocházelo. Co se týká dýchání, tak i to napomáhá díky kontrakce svalů, pohyb lymfy umožnit. U vrcholových sportovců dochází také k zavodnění unaveného organismu. U nich je to způsobeno tlakem svalů na lymfatický systém, který pak nesprávně funguje. U vrcholových sportovců proti zavodnění doporučujeme dostatečnou regeneraci.

2) Dodržovat správný pitný režim

Je také velmi důležité dodržovat pitný režim. Naše tělo je cca ze 70% tvořeno vodou, tak si dovedeme představit, co tělo umí, když jí přísun vody pravidelně nedodáváme – vodu si zadrží na horší časy. Je důležité vypít 2 – 3 l čisté neperlivé vody za den. Přesný výpočet kolik vody vypít si můžete najít na internetu.

3) Nepít alkohol

U lidí, kteří pijí pravidelně alkohol vidíte často, jak jsou zavodnění. Alkohol sebou nese samozřejmě spousty dalších nevýhod od spomalení organismu až po přínos toxinů a nebezpečných látek do těla.

4) Použít metodu Body Wraps SLIM

Metody proti zavodňování Body Wraps SLIM originál, pomáhá s rozpohybováním lymfatického systému. Metoda Body Wraps SLIM originál využívá:

Potravinový doplněk pro rychlejší spalování tuků BW PILLS FAT KILLER

Speciální čaj BODY WRAPS TEA Lymfatic, který napomáhá vylučování vody z těla. Ovázání těla obinadly, ve směru toku lymfatického systému. Tyto obinadla – wrapy jsou namočeny ve speciální lázni z účinného bahna, které podporuje mikrocirkulaci a ten pak i lymfatický systém. Pohyb, který jsme si již zmiňovali, jak je proti zavodnění důležitý. Pro odvodnění sportovců doporučujeme BW Body Wraps SPORT. U této metody se využívá jiná směs určená speciálně pro regeneraci svalů. Celá metoda je pak obohacena o řádný strečink – protažení za pomoci wrapařky. Body Wraps metody však nejsou vhodné pro těhotné ženy, které mají se zavodněním velký problém. V těhotenství doporučujeme potravinové doplňky a čaje viz níže.

5) Potravinové doplňky Body Wraps TEA a PILLS

Proti zavodnění můžeme také použít speciálně vyvinutý čaj se speciální recepturou na podporu funkce lymfatického systému – tzn. Proti zavodňování Body Wraps TEA Lymfatic. Jako dalším pomocníkem můžeme doporučit i potravinový doplněk BW Body Wraps Light Legs (lehké nohy), který napomáhá zavodnění. Na detoxikace organismu doporučujeme potravinový doplněk BW Body Wraps Aloe Vera drink, který má velmi blahodárný vliv na střevní funkce. BW PILLS Spirulina and Chlorela je v boji s toxiny také úžasným pomocníkem.

 

VYHRAJTE ! STAČÍ, KDYŽ SPRÁVNĚ ODPOVÍTE NA OTÁZKU….

Soutěžíme o 10 ks čaje proti zavodnění BW Lymphatic.

A hlavní cena je: Dárkové balení BW TEA LYMPHATIC +BM PILLS LIGHTLEGS

Body Wraps

je určen:

a) pro muže

b) pro ženy

c) pro všechny

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Body wraps. Hrajeme do 30. 6. 2019. Vyhrává každá 100. odpověď. A hlavní cenu první 1000 odpověď. Prosím, uveďte adresu. Výherce informujeme emailem. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

www.bodywraps.cz

Komentáře