Akční trhák Rychle a Zběsile: Hobbs a Shaw má po premiéře. Tanečník Marek Dědík vyvedl manželku, která je na mateřské

Reklama

Další očekávaná filmová premiéra tohoto roku je tady! Do tuzemských kin se vřítil akční trhák Rychle a Zběsile: Hobbs a Shaw. Snímek přišli do kina IMAX omrknout například Linda Finková se synem, Bára Mottlová s přítelem Pepou Kůrkou, Petr Vojnar v doprovodu sličné tmavovlásky a Karla Mráčková s omladinou – synem Nikolou a jeho přítelkyní.

Hobbs je americký polda a Shaw zběhlý agent britské tajné služby. Společně se potkali už v sedmém filmu série Rychle a Zběsile a nemůžou se vystát. Jenže, co čert nechtěl, musí spolupracovat. Šílený kolotoč nekonečných bitek, řvoucích aut, ale hlavně komických eskapád může začít. Z filmu Rychle a Zběsile se bude odcházet s břichabolem od smíchu!

Aby podpořila své speciální formáty IMAX a 4DX, rozhodla se společnost Cinema City uspořádat rovnou dvě slavnostní premiéry. Pražský IMAX si vybrala Karla Mráčková a na projekci přivedla syna s přítelkyní. Nikolovi už táhne na třicet, tak se nabízí otázka, zda-li z mamky brzo neudělá babičku, nebo alespoň tchýni. „Prozatím spolu jenom žijí, ale byla bych moc ráda,” uvedla Karla. „Je to takové moje čtvrté dítě. Doufám, že ji brzy přivítáme v rodině už oficiálně,” dodala snad budoucí tchýně.

Do megaplexu na Chodově, kde se nachází 4DX sál, dorazili stylově, rychle a zběsile, svými motorovými vozidly Andrea Kalivodová společně s Markem Dědíkem. Tanečník ze StarDance Dědík po delší době vyvezl na rande svou paní, která je momentálně na mateřské, a oba si zážitek z pohyblivých sedaček a dalších speciálních efektů, které 4DX formát nabízí, pochvalovali. „Je to opravdu super, zážitku z filmu to dodá další rozměr,” chválili si.

Nový akční trhák Rychle a Zběsile: Hobbs a Shaw můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City od 1. srpna nejen ve formátech IMAX a 4DX, ale i v 2D, Dolby Atmos a ve VIP Chodov. Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

Komentáře