Anetu Vignerovou vyhodili! Prý kvůli tomu, co nosí v podprsence!

Reklama

Každý, kdo chce být ve svém povolání úspěšný, musí splňovat základní předpoklady pro výkon té či oné práce. Kuchař musí umět vařit, učitel učit, ředitel vést firmu a modelka? Ta musí být především krásná! Právě proto se Aneta Vignerová rozhodla, že navštíví po vzoru svých kolegyň kliniku plastické chirurgie Esthé, kde by si po vstupní konzultaci ráda nechala upravit prsa. Ale stalo se něco, s čím nepočítala. Vyhodili ji!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6885″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“435″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Tuto kliniku mi doporučila kamarádka, která tu byla na zákroku a nemohla si celé vedení a přístup vynachválit. O profesionalitě celého týmu jsem se ostatně přesvědčila sama. Musím také přiznat, že mi i hodně polichotilo, když mi řekli, že na jejich služby mám ještě spoustu času,“ řekla na jednu stranu zhrzeně, na druhou stranu šťastně, že nic nepotřebuje, Aneta Vignerová.

Aneta se objednala k MUDr. Karlu Urbanovi předem na konzultaci, stejně jako ostatní klientky. Když ale přišla a MUDr. Urban jí prohlédl, konstatoval, že na jejích prsou neshledává žádnou vadu, kvůli které by musela podstoupit plastickou operaci prsů. Prý se velmi často stává, že klientkám jejich touhu po plastické operaci rozmluví. „Důvodů k plastické operaci prsů je mnoho: vpáčené bradavky, výrazná asymetrie, modelace povislých prsů, zvětšení téměř chlapeckých prsů, zmenšení nadměrně velkých prsů, nebo například vytvoření nového prsu po jeho odebrání z důvodu nemoci. Nic z toho ale není Anetin případ. Prsa má mladistvá, velikostně přiměřená postavě, zdravá a plná. Byl by to pro ni zbytečný zásah,“ popsal svůj odborný názor na Anetin požadavek MUDr. Karel Urban z kliniky Esthé.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6886″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“567″}}]]

Následně ji celou od hlavy až k patě prohlédl, ale stále nechápal, proč přišla. „Někdy opravdu stačí nevhodná, občas i nevinně myšlená, poznámka kamarádky, partnera, nebo třeba nevhodná reportáž v televizi a rázem se zrodí otazník v hlavě. Jsem dost krásná? Stejně krásná, jako někdo jiný? S tím pak přijde žena k plastickému chirurgovi a na něm je, aby objektivně zhodnotil, zda žena přichází s opodstatněným důvodem, či nikoliv,“ vysvětloval plastický chirurg MUDr. Karel Urban. 

I přesto, že je nyní pro plastickou kliniku Esthé “nevhodnou adeptkou“, nehodlá usnout na vavřínech. „Určitě se budu snažit dodržovat zdravý životní styl, protože člověk na sobě musí neustále makat. Když poznám, že už cvičením nic nezmůžu, půjdu se ráda opět poradit s panem doktorem Urbanem,“ plánovala Aneta.

 

Komentáře