Barbora Poláková se vrhla na novou profesi: Začala nažehlovat mikiny!

Laureátka tří Cen Anděl Barbora Poláková, která letos na jaře vydala kritikou vřele přijaté druhé řadové album ZE.MĚ (nyní v prodeji také na LP), jež doprovodila úspěšným koncertním turné, nelení ani v posledních týdnech pomalu končícího roku. Po letní kolekci designového merchandise inspirované novým albem přichází s kolekcí zimní, na níž opět pracovala se stylistkou Terezou Kytkovou a se sestrou Sašou. Kromě módy ale nezapomíná ani na živé hraní, když oznámila termíny koncertního turné na podzim 2019, jehož pomyslným vrcholem bude koncert v pražském Foru Karlín 26. 10. 2019. Ať už merchandise nebo vstupenky na koncerty mohou být skvělým vánočním dárkem.

„Mám velkou radost ze šatů a z vesty s odepínacími rukávy. Všechno je to limitovaná edice. Každý tak může mít jistotu, že to stejné oblečení nebude nosit každý druhý jako u klasické konfekce velkých firem. Speciální je pro mne také limitovaná série 100 mikin, které nažehluji sama. Pak se s tou mikinou vyfotím a dám k tomu fotku jako dárek a zároveň důkaz, že jsem to dělala fakt já,“ říká Poláková k nové kolekci.

Ta stejně jako kolekce letní vznikala kompletně v ČR a za pár dní od jejího uvedení už je několik modelů vyprodaných. „Snažíme se vyjít vstříc a došívat například šaty nebo vesty. Do Vánoc to všechno najdete v Korunní 41 na Vinohradech, protože e-shop už by nezaručil dodání pod stromeček,“ dodává populární zpěvačka a herečka, jež aktuální kolekci navíc doplnila také dětskými modely a v neposlední řadě limitovanou edicí gramofonu Pro-Ject, který má podle magazínu HiFi Choice „zvuk na vrcholu své třídy“.

Vzhledem k tomu, jaký vzbuzuje stylový merchandise ohlas, je možné, že se v příštím roce můžeme těšit na novou letní kolekci. „Zatím jsme o tom nemluvily. Ale baví mě to a je skvělé dělat pořád něco nového. Je to záruka právě té jedinečnosti jednotlivých kousků,“ vysvětluje Barbora.

Co je však naprosto jisté už teď, jsou termíny turné, která Barbora Poláková společně  s kapelou chystá na podzim příštího roku. Celkem půjde minimálně o 13 v tuto chvíli potvrzených koncertů v prověřených ale i nových destinacích, další termíny ještě budou postupně přibývat. „Vracíme se tam, kde nám bylo dobře a zároveň tam máme i místa, která neznáme. Turné je vždy takový koncentrovaný, soustředěný čas. Těším se na to,“ vyznává se Poláková.

Jedním z nových míst pro ni bude i pražské Forum Karlín, kde zahraje 26. října 2019 a hodlá tam při té příležitosti využít své bohaté zkušenosti z divadelních prken: „Už mi lítají hlavou nápady, co všechno by se tam dalo vymyslet. Tím, že mám dlouholeté zkušenosti v divadle, napadá mě jak to vizuálně, respektive scénograficky pojmout.“

Vstupenky na koncert do Fora Karlín, které mohou být skvělým vánočním dárkem, jsou již nyní v předprodeji prostřednictvím sítě TicketLIVE zde. Předprodej vstupenek na ostatní koncerty bude spuštěn v následujících dnech.

Komentáře