Billboard Music Awards 2016 a Módní policie

Reklama

Sledujete co je nového ve světě hudby? Nezapomeňte si zapnout E!, která Vám přinese přenos z červeného koberce a módní polici. Jaké oblečení měli hvězdy v loňském ročníku si můžete prohlédnout v naší galerii!

Z neděle na pondělí budeme svědci nezapomenutelné přehlídky populárních hvězd hudebního světa. Červený koberec se tentokrát rozvine v MGM Grand aréně v Las Vegas při příležitosti letošního udělování hudebních ocenění amerického magazínu Billboard.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8021″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“286″}}]]

Jennifer Lopez

Ocenění Billboard Music Awards oslavuje ty nejpopulárnější hudební umělce a songy. Díky E! kamerám rozmístěným po červeném koberci a živému zpravodajství s moderátory televize E! neuniknou fanouškům žádné překvapivé momenty, ani stylové a módní detaily.

Sledujte exkluzivně na E! 22. května ve 24:00 v pořadu E! Živě z červeného koberce nebo v repríze 23. května v 15:00, 17:00 a 19:00.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8023″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“267″}}]]

Taylor Swift

25. května ve 21:00 si nenechte ujít Módní policii, ve které Vám tým moderátorů prozradí své upřímné názory na róby a doplňky celebrit a ohodnotí, kdo zazářil a komu to tentokrát nevyšlo!

 

Komentáře