Česko má nový svatební hit. Cédéčko Jarka Šimka pokřtili Marie Rottrová a Michal David. A nešetřili chválou!

Reklama

Píseň „Svatební“ zpěváka na skladatele Jarka Šimka válcuje svatební svět! Stala se novým českým hitem a v Čechách snad není v poslední době svatba, na které by píseň při příchodu, nebo k novomanželskému tanci, nezazněla. Patronem svatebního hitu „Svatební“ se stala herečka Simona Stašová, která před časem také pokřtila k písni videoklip. Ten již má přes 2 milióny zhlédnutí! 

Nyní Jarek Šimek vydal a pokřtil CD Svatební za účasti kmotrů, o kterých se jiným může jen zdát – zpěvačka Marie Rottrové, které do společnosti chodí minimálně a hitmakera Michala Davida, který na křty přichází jen výjimečně. A úspěch byl obrovský! Marie Rottrová o Jarkově tvorbě veřejně prohlásila, že má světové parametry a nešetřila chválou. Od Jarka a malíře Ihora Bychkivského pak dostala velký obraz inspirovaný písní „Svatební“ a jen těžko skrývala dojetí. 

Na slavnostní křest, který proběhl v Theatro Restaurant & Cafe v karlínském divadle, dorazili i další VIP hosté, kteří přišli pokřtít dva nové Jarkovy videoklipy a kalendář na rok 2020: Heidi Janků, Eliška Bučková, Tomáš Löbl, Jana Chládková, Nicol Lenertová, Artur Kaiser, Barbara Kočková. Bývalá moderátorka z televize Nova Nicol Lenertová dostala narozeninový dort. Měla totiž ten den opravdu narozeniny a tajný dárek ji zaskočil a dojal.

O vznik písně se zasloužili i manželé Petr a Petra Dobrovští, majitelé Knihy Dobrovský, kteří jsou s Jarkem řadu let přátelé. Ve videoklipu jsou použity také autentické záběry Dobrovských z jejich svatby, ale také další videozáznamy i jiných svatebních párů. CD Svatební lze pořídit na e-shopu Knihy Dobrovský a ve všech prodejnách u pokladny knihkupectví.

Na klip Svatební se můžete podívat zde:

Foto Ajka Vernerová

Komentáře