Česko-Slovenský ples 2020 se blíží!

Reklama

Milovníci tance, hudby, jídla a zábavy na té nejvyšší úrovni a nejlepší kvality se setkají už o necelý měsíc v pražském Obecním domě na prestižním vrcholu plesové sezóny, 7. ročníku Česko-Slovenského plesu.

Jedna z nejočekávanějších událostí roku přinese opět to nejlepší po všech stránkách hudební, programové, kulinářské či estetické. Jak je již při Česko-Slovenském plese zvykem, necelý měsíc před konáním akce jsou téměř všechny vstupenky vyprodané.

Zrušené vystoupení i nová hvězda v programu

V programu Česko-Slovenského plesu nastala v těchto dnech nečekaná změna. Své vystoupení musela zrušit jedna z hlavních hvězd: “Eva Pilarová bohužel z důvodů přetrvávajících zdravotních problémů na letošním Česko-Slovenském plese nevystoupí. Paní Pilarové přejeme brzké uzdravení.” Po zveřejnění této informace zároveň organizátoři oznámili jméno nové hvězdy, která do programu přibyla: “Na Česko-Slovenském plese 2020 vystoupí Tereza Mašková. Vítězka Česko Slovenské hudební soutěže s nádherným hlasem. V podání Terezy se můžete těšit i na poctu Věře Špinarové a krásnou skladbu Jednoho dne se vrátíš,” informovali organizátoři akce na oficiálních sociálních sítích plesu. 

V těchto dnech bylo také, odtajněno další hudební překvapení speciální pocta jedné z nejmilovanějších legend v historii naší hudby Karolu Duchoňovi v podání seskupení Duchoňovci. Přirovnání “Slovenský Tom Jones”, které si vysloužil od německých kritiků, se ujalo a dodnes si ho pamatují fanoušci na Slovensku i v Česku. Vystoupení kapely Duchoňovci na Česko-Slovenském plese bude poctou k jeho nedožitým 70. narozeninám.

 

 

Hosté Česko-Slovenského plesu se letos zabaví také během vystoupení Richarda Müllera, Leony Machálkové, Emmy Drobné, Martina Chodúra a dalších.

Plesové menu jako prvotřídní kulinářský zážitek

O nezapomenutelný kulinářský zážitek plesových hostů se postará Francouzská restaurace Art Nouveau, pod vedením šéfkuchaře Patrika Bečváře, člena Národního týmu kuchařů a cukrářů. Servírovaná galavečeře v plesových síních a sálech Obecního domu se bude skládat z 3-chodového menu šesti lahodných pokrmů ve speciálním “duet” servisu.

Informace o vstupenkách na  www.ceskoslovenskyples.cz v sekci “Vstupenky” 

 

Komentáře