Chceš přidat maso? JO! Další mini rozhovor s finalistou Muže roku

JO magazín je opět hrdým mediálním partnerem prestižní soutěže Muž roku. O svém favoritovi můžete rozhodnout i vy, a to prostřednictvím ankety na našich webových stránkách. Abyste finalisty lépe poznali, přinášíme exkluzivní mini rozhovory s každým z nich.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6295″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“303″}}]]

Jméno a příjmení: Richard Habr

Věk: 22let

Proč jsi se přihlásil do Muže roku?

Přihlásila mě kamarádka, ale když jsem byl pozván na casting, neváhal jsem, je to úžasná příležitost poznat nové lidi a získat zkušenosti s prezentací sebe samého.

Co ti udělalo v životě největší  radost?

Hodně radosti mi udělá, když třeba úspěšně složím zkoušku, ale třeba i to, když pro mě někdo udělá něco milého, nebo naopak, já udělám radost někomu jinému.

Jaký dobrý skutek jsi v životě vykonal?

Snaží m se nebýt lhostejný k tomu, co se kolem mě děje, například jsem pomohl paní v metru, co měla zdravotní komplikace.

Čeho chceš v životě dosáhnout?

Rád bych dosáhl toho, že až budou jednou přemýšlet nad prožitými chvílemi, abych mohl říct, že to stálo za to. Jde spíše o pocity, než o konkrétní cíle. Ale určitě je fajn mít práci, která člověka baví, může cestovat a stejně důležité je i rodinné zázemí.

Jaké nosíš spodní prádlo?

Boxerky

S kým bys chtěl strávit noc?

S někým, s kým si mám co říct, pokud by to byla milá a příjemná slečna, nebudu rozhodně proti.

Na jakou otázku bys pokaždé odpověděl JO?

Chceš přidat maso?

 

Komentáře