Chrtí Oscaři rozdáni. Víme, který psík zvítězil i který měl nalakované drápky. Na růžovo…

Reklama

„Chrti jsou krásní psi, miluju je. Nikdy jsem žádného neměla, ale líbí se mi, jak jsou svalnatí, vychovaní a hodní k dětem,“ opěvovala plemeno zpěvačka Marta Jandová, která předávala jednu z cen. O tom, že šlo skutečně o prestižní akci, svědčí i fakt, že se na ní všichni pečlivě připravili a nepodcenili ani vizáž.
Nejeden pohledpočinul na perfektně upravené chrtí slečně Queen Vuitton, která měla růžově nalakované drápky a ve stejné barvě i květinový přívěsek na obojku. Kabelku a šálu Louis Vuitton ale tentokrát nechala doma. Agáta Prachařová, která na místě oslavila své 29. narozeniny, sklidila velký úspěch, protože si své nehty nalakovala úplně stejně, jako právě Vuittonka. Hned se z nich staly kamarádky, což je patrné z pořízených fotografií.

Šampionát Zlatý chrt vyhlašuje vždy vítěze v několika kategoriích. Ti nejlepší obdrží titul Zlatý chrt – Vítěz. Ceny letošním vítězům přišli předat Dalibor Janda s dcerou Jiřinou, Marta Jandová, Heidi Janků, Tereza Mátlová, Peter Nagy, Kateřina Neumannová, Petra Svoboda, Šárka Ullrichová a Roman Vojtek. (snímky naleznete ve fotogalerii)
 
Majitelé greyhoundů, kteří se sdružují v České Greyhound dostihové federaci, nenechají svého psa startovat na kluzké travnaté dostihové dráze a nestaví je na start víckrát, než jednou za 24 hodin. „Chrti trénují na nejlepší závodní dráze s pískovým tělesem v Praze – Motole, kde mají vynikající podmínky pro trénink i závodění. Díky tomu mohou závodit bez problémů i ve vyšším věku, než je obvyklé v celé Evropě,“ řekl s hrdostí Zdenek Grondol, prezident CGDF.
 
V novém Greyhound Parku Motol je možnost nejen sledovat chrtí závody, ale kdokoliv může přijít a užít si den plný zábavy a adrenalinu. K dispozici jsou k zapůjčení motokáry, minibiky, šlapací čtyřkolky, nebo třeba segwaye.

Komentáře