Chystá se další Noc s hvězdami na zámku Zahrádky, vystřídalo se tu přes 700 účinkujících!

Reklama

Již 21. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami se chystá tradičně na první srpnovou sobotu. A tak se 3. 8. 2019 od 18.00 na vyhořelém zámku Zahrádky v Libereckém kraji už popáté sjedou hvězdní interpreti, aby finančním výtěžkem pomohli této ohněm zničené historické památce. Bez nároku na honorář. Během 21 let se tu vystřídalo neuvěřitelných 700 interpretů! Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání naživo, a to buď na halfplayback nebo s muzikanty. 

Co vás letos čeká?

Svou premiéru si na zámku Zahrádky odbude mladá muzikálová zpěvačka Natálie Grossová, která se na podzim objeví v muzikálu Čarodějka, muzikálový herec Petr Pecha, který se po prázdninách ukáže v titulní roli muzikálu Tarzan, finalistka první řady Superstar Martina Balogová nebo pop-country zpěvačka a moderátorka Eva Borská.

Již potřetí se zde objeví mladý slovenský zpěvák Martin Harich, zpěvačka s metalovým hlasem Leona Šenková, nebo již ostřílená zpěvačka Marcela Březinová. Představí se také zpěvačka, která pravidelně zpívá v pořadu „Máme rádi Česko“ Markéta Zehrerová, úplný slovenský nováček na pop scéně André Tatarka nebo zpěvák Jan Vytásek.  Již po osmnácté se ukáže zpívající skladatel Jarek Šimek nebo na této akci dvacátým prvním rokem zpěvák a producent koncertu Martin France. Premiérově zazpívá také legendární herec a zpěvák Jiří Štědroň, kterého si můžeme pamatovat ještě z černobílé televizní pohádky Popelka. „Pro návštěvníky máme i letos opět připravené překvapení v podobě některého z umělců, který se odtajní samozřejmě až přímo na zámku Zahrádky,“ prozradil producent Martin France.

Koncertem vás provede ostřílená dvojice Markéta Mayerová a Slávek Boura, večerní koncert kapel od 21 hodin bude moderovat Vlasta Vébr. Na koncertu kapel od 21.00 se Vám představí kapely: Lewe, Gate 2017, Hurwajs nebo Hagrid.

Za celou tuto již letitou tradici si tento benefiční koncert získal jméno a tradici nejenom v libereckém kraji, ale jeho jméno „Noc s hvězdami“ už v podstatě znají po celé republice. Takto se z tohoto projektu stal dle slov novinářů jediný pravidelný letní festival popové muziky. Koncert se koná už poněkolikáté pod záštitou ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové, rektora Univerzity Karlovy Prof. MUDr. Tomáše Zímy, radní Libereckého kraje Jitky Volfové a starosty obce Zahrádky Ladislava Chvojky.

Vstupenky na letošní ročník je možné zakoupit už teď opět za 300 Kč přes společnost Ticketlive – https://www.ticketlive.cz/cs/event/noc-s-hvezdami-2019 anebo v den konání koncertu přímo na místě.

Komentáře