Co spolu prováděli Marta Jandová a Václav Noid Bárta? JO, víme to!

Reklama

Marta Jandová má nové video k titulní skladbě stejnojmenného sólového alba Barvy. Kompletního zpracování se ujal zpěvák Václav Noid Bárta.

Album Barvy vyšlo loni na podzim a obsahuje deset autorských písniček Marty Jandové v češtině a bonus v podobě singlu Školíš mě od Marka Ztraceného. Po dlouholeté spolupráci s úspěšnou německou skupinou Die Happy je to první sólové album, které zpěvačka vydala. Nahrávka vznikla ve studiu Petra Jandy Propast s producentem Lukášem Pavlíkem.

V novém videoklipu Barvy má vedle Marty opět jednu z hlavních rolí Václav Noid Bárta. Zatímco v předchozím klipu Milovat se Noid představil v partnerské herecké roli s Martou Jandovou, tentokrát se stal režisérem. Ale nejenom to, Václav Noid Bárta pro videoklip Barvy navíc připravil scénář a klip i produkčně realizoval až do závěrečné fáze. Velkorysé a vizuálně snové obrazové zpracování písničky Barvy tak podtrhuje jednu ze stěžejních nahrávek alba.

Jsem šťastná, že se mnou klip dělal Vašek, protože spolu máme skvělý vztah. Líbí se mi jeho snové pojetí písničky, která se zamýšlí nad lidským životem. Rodíme se s kyblíkem bílé barvy a naše životní události nám tu bílou postupně zabarvují,“ prozrazuje o písni a klipu Marta Jandová.

Marta Jandová má za sebou úspěšný rok. Vydala své první sólové album Barvy, odjela evropské turné s populární německou skupinou Die Happy, zúčastnila se televizního pořadu Česko Slovensko má talent v roli porotkyně, vytvořila klip k vlastní písni Milovat a podílí se na řadě dalších projektů.

Začátkem letošního roku se společně s Václavem Noidem Bártou představili také v úspěšném halovém projektu Rocksymphony, kde za doprovodu symfonického orchestru zazpívali rockové evergreeny, ale zazněla tu i ukázka z alba Barvy. Nyní chystá Marta koncerty s vlastní kapelou, představí se například i na festivalu Mezi Ploty.

Foto Instagram V. N. Bárty, Supraphon

Komentáře